młyn - bis

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by janikówka, Feb 1, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. janikówka

    janikówka Czeladnik forum

    Nie mogę zrobić w młynie pokarmu dla rekinów.Wczoraj uzyskałam odpowiedz, ze muszę odblokować kryjówkę dla rekinów???????gdzieś tam za papugami. nie rozumiem skoro ja mam na polu hodowlę rekinów tylko nie mam czym nakarmić w z młyna zniknęła możliwość zrobienia karmy dla rekinów to jaką kryjówkę mam odblokować za 30 Fl? gdy rekiny nakarmię super paszą to jest ok..ale juz nie mam tej super paszy
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Tak jak napisane jest w ogłoszeniu, do którego link otrzymałaś w poprzednim wątku - rekiny z zagród specjalnych stały się zagrodami zwykłymi na Bahamaramie a dostęp do zwykłych zagród trzeba na wyspie odblokować za złote banany. W tym przypadku za 30 złotych bananów w pomieszczeniu II.
    W zagrodach wcześniej wystawionych na wyspie można hodować rekiny bez odblokowania posągu ale tylko do wyczerpania zapasów paszy, bo produkować ją można dopiero po odblokowaniu posągu kryjówki dla rekinów.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Musisz odblokować mimo ,że je masz. Komnata II, rzad drugi, ostatni posąg.
    Też tak miałam . Nie mogłam robić paszy.
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Graczom dziękuję za pomoc.

    Czy Autorka wątku ma jeszcze jakieś pytanie?
     
  5. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Brak kolejnych pytań, temat zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.