logowanie

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by marynia53, Mar 16, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. marysiad8

    marysiad8 Książę forum

    A czas eventów mija!!!!
    co z tym zrobicie ?
    Pytam MOD??
    Bo chyba coś jest nie tak
     
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Juz mnie :mad: ciekawe jak mamy skończyć dobowy event jak od wczorajszego wieczora nie można nic zrobić >:(
     
    hlnrys likes this.
  3. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Udało mi się zalogować , ale bardzo muli i nie działa spółdzielnia oraz zlecenia .. przy ikonce z misjami spółdzielczymi na czerwono się wyświetla ze mam 348 misji - niby nowych :D
     
    ewelina24.097 likes this.
  4. ewelina24.097

    ewelina24.097 Zaawansowany

    to samo u mnie. Przez chwile nawet miałam widok leśnej polany na Baśce :D
     
    amber♥ likes this.
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Spróbujcie proszę zalogować się teraz i sprawdźcie czy jest jakaś poprawa?
     
  6. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    od 9:20 do teraz się próbowałam zalogować, ostatecznie się udało....
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    marysiad8 jeden z Twoich nic nie wnoszących postów usunęłam, informuję, że cały czas działamy i prosimy o cierpliwość.

    Czy coś się zmieniło?
     
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Trochę muli ale wpuścili :)
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Cieszę się, że wpuścili i mam nadzieję, że jak poprzechodzisz na inne plansze i wszystko ponownie się załaduje to będzie lepiej.

    Jak jest u pozostałych zgłaszających problem?
     
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Zebrałam wszystko, ponownie sie przelegowałam i śmiga bez problemu :)
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No to super, niech tak zostanie.

    Czekam na wieści od pozostałych Graczy, jak jest u Was, czy problem z logowaniem ustąpił?
     
    amber♥ and agucha31 like this.
  12. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    U mnie OK :)
     
    SMOD_Atena likes this.
  13. LusiaSZ

    LusiaSZ Okazjonalny autor

    Udało się zalogować, z przechodzeniem na kolejne pola nie ma problemu, wczytują się dosyć szybko.(gram na Firefox, internet UPC 500 Mb).
     
    SMOD_Atena likes this.
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Świetnie, mam nadzieję, że pozbyliśmy się tych problemów na dłużej.

    Czy ktoś jeszcze ma problemy czy też pytania w temacie?
     
  15. -zarnik-

    -zarnik- Czeladnik forum

    U mnie gra stawała na 55% od wczoraj do dzisiaj około godz.11.30 . Wszystko wyczyszczone. UPC. Nowy laptop. Więc wina gry.
     
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    -zarnik- czy obecnie ten problem u Ciebie występuje?
     
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Pytań nie ma, problemów od wczoraj nikt nie zgłasza więc temat zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.