logowanie

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by kacperek50, Sep 24, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kacperek50

    kacperek50 Mieszkaniec forum

    czy jest przerwa nie można się zalogować
     
    gretag likes this.
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    kacperek50 u mnie wszystko w porządku, logowałam się wcześniej i teraz po odświeżeniu gra załadowała się bez problemu. Próbowałeś zamknąć i otworzyć przeglądarkę ponownie? Z jakiej przeglądarki korzystasz?
     
  3. szamante

    szamante Generał forum

    u mnie tez nie działa..
     
    gretag likes this.
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    szamante już dopytuję. Napisz coś więcej, co się dzieje i na jakiej przeglądarce?
     
  5. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    u mnie tez nie działa
     
    gretag likes this.
  6. szamante

    szamante Generał forum

    piszą,usługa niedostępna.pracują nad tym,spróbować póżniej...
     
    gretag likes this.
  7. amuszu

    amuszu Forumowy żółtodziób

    Firefox, po kliknięciu "zaloguj" wyskakuje:
    This Bigpoint service is currently unplayable.
    We are working on it. Please try again later.
     
    gretag likes this.
  8. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    I u mnie nie działa .Chrome i K-meleon

    [​IMG]
     
    gretag likes this.
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dziękuję, przekazałam i czekam na odpowiedź.
     
    gretag likes this.
  10. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Wszystkowiedząca wyrocznia

    U mnie tak samo.
     
    gretag likes this.
  11. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    **ranczo**, akinomrd and ninja006 like this.
  12. madziales

    madziales Stały bywalec

    **ranczo** and gretag like this.
  13. Wanilia89

    Wanilia89 Okazjonalny autor

    ja tez nie mogę się zalogować, próbowałam na trzech różnych przeglądarkach
     
    gretag likes this.
  14. **ranczo**

    **ranczo** Forumowy żółtodziób

    próbowałam na różnych przeglądarkach, nie chce się zalogować,a czas ewentu leci.
     
    gretag likes this.
  15. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    **ranczo** likes this.
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    gretag dziękuję za podanie linka do OO.

    Miejmy nadzieję, że problem szybko zostanie rozwiązany.

    Czy są jeszcze jakieś pytania?
     
    gretag likes this.
  17. Marianka2011

    Marianka2011 Analityk forum

    I co teraz 5 godzin w plecy.Miałam jeszcze wczoraj nadzieję na skończenie ewentu a teraz mogę tylko pomarzyć
     
  18. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Marianka2011 problemy nie trwały aż 5 godzin, maksymalnie 2 a takie przerwy mogą się zdarzyć i jest to zgodne z OWH a jaką decyzję w tej sprawie podejmie Producent gry dowiemy się jak tylko otrzymamy jakieś informacje.

    Czy ktoś jeszcze ma jakieś pytanie?
     
  19. johanaa1988

    johanaa1988 Analityk forum

    od takich stwierdzeń to bym się powstrzymała bo to nie wiadomo ile to trwało zanim ktoś to zgłosił jak dla mnie ponad 2 godziny ale nawet nie miałam opcji żeby to zgłosić na forum bo nie miałam opcji zalogowania ale wnioskując po postach to minimum 3 jak nie więcej
     
    Last edited: Sep 24, 2019
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    johanaa1988 dział techniczny gry zapewne taką wiedzę posiada a Gracz w razie wystąpienia problemu z zalogowaniem do gry i na forum zawsze ma możliwość zgłoszenia takiej sytuacji do Pomocy technicznej, link znajduje się pod ramką gry.

    Czy w związku z tym, że problemy zostały naprawione i gra jest już dostępna - są jeszcze jakieś pytania?
     
Thread Status:
Not open for further replies.