logowanie

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by .teodora.., Feb 17, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. .teodora..

    .teodora.. Czeladnik forum

    dlaczego nie moge sie zalogowac ładuje sie do 55% i dalej nie wszystko sprawdziłam poradnik również czy ktos ma to samo
     
  2. stellamarii

    stellamarii Forumowy żółtodziób

    Ja tak samo mam.Chcialam posiac kombajnem kombajn nie zbieral ,odswiezylam i stoi mi ladowanie na 55 % i dalej nic.
     
  3. KoguciDetektyw

    KoguciDetektyw Forumowy żółtodziób

    To samo i u mnie:(
     
  4. czarsa

    czarsa Baron forum

    U mnie także ten sam problem
     
  5. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    i ja dołączam się z tym problemem z tym że po minucie postoju na 55% ładuje się dalej prawidłowo
     
  6. czarsa

    czarsa Baron forum

    mój postój na 55% już około godziny...odświeżanie także nic nie pomaga, zmiana przeglądarki również :(
     
  7. .teodora..

    .teodora.. Czeladnik forum

    czekam juz 20 minut dalej nie moge sie zalogowac moze ktoś pomoże bo widze ze dotyczy to wiekszej liczby osób
     
  8. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    hej
    mam to samo,
    a spać już chcę!
     
    bacowa70 likes this.
  9. anak19

    anak19 Czeladnik forum

    U mnie też gra nie działa.Nie mogę się zalogować.Na ten moment już mam straty w grze.>:(
     
  10. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    U mnie to samo, a na polach kurki do zebrania - alchemika robię-.-8)
    tylko jakim cudem dostałam się na forum i mogę pisać to nie wiem:)
     
    NASTKA.BURAN likes this.
  11. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    bo gra padła Aniu... u mnie pomidory to raczej nie zostawię..eH
     
    bacowa70 likes this.
  12. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Nataszko:)..... musiala akurat teraz paść:oops:
    mogła poczekać godzinę.... albo np. pół... mnie by wystarczyło
     
    NASTKA.BURAN likes this.
  13. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    byłam 10 minut przed czasem i do teraz czekam...chyba sobie zaraz pójdę...a co będę tu sama tak siedzieć..
    jest... pa

    no i wróciłam...chyba padnę
     
    Last edited: Feb 17, 2016
  14. uskon

    uskon Czeladnik forum

    u mnie to samo
     
  15. alina0101

    alina0101 Okazjonalny autor

    Ja nie mogłam być przed czasem , wszystko wysiadło, kto mi teraz odda kombajn !??? >:(:mad::cry:
    Ręce opadają >:( :mad: -.-
     
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam.

    W grze czasami zdarzają się nieoczekiwane problemy techniczne, a w nocy to nikt ich raczej nie usunie. Czy obecnie ktoś ma jeszcze problemy z zalogowaniem się do gry ?
     
  17. .teodora..

    .teodora.. Czeladnik forum

    powtórka z rozrywki znowu do 55% i koniec czy ktoś pomoze
     
    fg-1 likes this.
  18. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  19. .teodora..

    .teodora.. Czeladnik forum

    dziekuje za 4 razem udało sie zalogować
     
  20. marysiad8

    marysiad8 Książę forum

    Problem z grą!! Wywala z gry !!! Gra spowolniona Zróbcie cos bo wszystko tracimy kombajn itp!!
     
Thread Status:
Not open for further replies.