Logowanie

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by Farmani15, Nov 11, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    Co się stało bo nie mogę się zalogować do gry -dochodzi logowanie do 100% i owce na taczce jeżdżą -dalej nie przechodzi gra-Czy tylko ja tak mam?Proszę o pomoc-help
     
  2. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Ile razy próbowałaś się zalogować? Za każdym razem tak się dzieje? :)
     
  3. majann6

    majann6 Forumowy żółtodziób

    A umie pisze i niemoge sie zalogowaci
    Gateway Timeout
    The proxy server did not receive a timely response from the upstream server.
    Reference #1.69341602.1415737911.1bdd81e
     
  4. kurtz

    kurtz Czeladnik forum

    Mam tak samo!
     
  5. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    u mnie taki sam napis

    za 5 próbą udało się:D
     
  6. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    u mnie był ten sam problem, ale teraz jest już ok, spróbujcie może jeszcze raz się zalogować ;)
     
  7. jojo212

    jojo212 Wielki mistrz forum

    dajcie wszystkim graczom po żaglowni i bedzie spokuj za te wasze błedy , bo nigdy tego nikt nie zrobi ewantu tyle ilosci chcecie za tak krtortki czas to chyba coas nie tak jest i te bledy caly czas bledy inni sie zemna zgodza co do żaglowni
     
  8. ix3ny

    ix3ny Czeladnik forum

    kolejny event i kolejne problemy..zróbcie coś z tym bo to na prawdę robi się uciążliwe
     
  9. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Problem z zalogowaniem się do gry został już zgłoszony. :)
     
  10. grzegorz82

    grzegorz82 Czeladnik forum

    u mnie jest to samo wogole nie moge sie zalogowac mam 3 gry i na zadna nie moge wejsc chris-27 grzegorz82 viper2001
     
  11. .Bozena60.

    .Bozena60. Młodszy ekspert

    niedobrze się robi od tych problemów z tą grą,na okrągło to samo i wciąż tylko przepraszamy ,kiedy to się skończy
     
  12. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    .Bozena60. rozumiem Cię, ze swej strony możemy jedynie informacje przekazać i również czekamy na naprawę ze strony programistów. :)
     
  13. yvonnege_

    yvonnege_ Hrabia forum

    Powinno się od razu logować, trudno liczyć ile razy się próbuje bez skutku, jakie to ma znaczenie ? Ważne, że znowu są błędy :mad:
     
  14. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    Nie mogę się zalogować...jeszcze przed chwilka byłem na farmie..a teraz chciałem pozbierać i nazbierać brakujace wypadajki a tu niestety lipa..czy znów sa jakieś błędy? Pokazuje mi limit czasu bramy...ech a tak się cieszyłem,że dziś skończę.
     
  15. sofija

    sofija Aktywny autor

  16. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    no i znowu beda problemy z ukonczeniem eventu....no kurcze pieczone....co to sie dzieje :(
     
  17. krzysiek2002

    krzysiek2002 Forumowy żółtodziób

    Limit czasu bramy
    Serwer proxy nie otrzymał na czas odpowiedzi z serwera nadrzędnego.
    Reference # 1.72341602.1415740093.a16d76a
     
  18. BA_Chris

    BA_Chris Guest

  19. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A w języku światowym "Gateway Timeout" ;)
    Diagnoza jest jednoznaczna - mocno zmordowany serwer BP zaliczył pad totalny 8)
     
  20. aaa00

    aaa00 Forumowy żółtodziób

    ja mam pytanie po co dajecie ankiety do wypełnienia na temat gry i jej funkcjonowania kiedy odkąd gram a jest to już dobrych parę lat wciąż te same problemy jeśli programista ma problemy to zmieńcie go bo to bez sensu wprowadzać jedno a niszczyć resztę co było ..wciąż te same problemy i wciąż te same sytuacje ...
     
Thread Status:
Not open for further replies.