logowanie na forum

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by zielkrys, Aug 27, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. zielkrys

    zielkrys Forumowy żółtodziób

    Tworzę ten temat ,ponieważ chcę pomóc innym graczom.
    Na forum jako zalogowani gracze wchodzimy przez farmeramę.

    Na stronie z logowaniem klikamy zielony przycisk Społeczność.
    Tam ,gdzie był kwadrat ze zwiastunem powinny pokazać dwa zielone przyciski:forum i pomoc techniczna. Klikamy przycisk forum i już jesteśmy na forum jako zalogowani gracze.

    Kolor czcionki zmieniłam ponieważ czerwony i jego odcienie zarezerwowane są dla Ekipy forum. Wielkość czcionki zmniejszyłam do regulaminowej (4)

    SMOD_Atena
     
    Last edited by moderator: Aug 27, 2019
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    zielkrys miło z Twojej strony, że chcesz pomóc innym Graczom, ten dział nie jest jednak działem porad.

    Wątek do zamieszczania nieoficjalnych poradników tworzonych przez Graczy znajdziesz tutaj: =>Nieoficjalny Poradnik Farmeramy.

    Czy tutaj masz jakieś ogólne pytanie na temat gry?
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Pytań nie ma, temat zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.