Latek dostatek

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by marysiad8, Mar 18, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. marysiad8

    marysiad8 Książę forum

    Co się dzieje?
    Nie mogę wejść i uzupełnić pól tkaninami?
    o_O
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Możesz dokładniej napisać w czym problem? Nie możesz wejść do gry, do okna eventowego, czy nie możesz przeciągać skrawków na planszy?
     
  3. marysiad8

    marysiad8 Książę forum

    Nie mogę wejść do gry
    sprawdzałam na innych przeglądarkach i jest to samo
    ciasteczka wyczyszczone bo od tego zaczęłąm
    co robię nie tak:oops:
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    marysiad8, nie możesz wejść do gry, czyli rozumiem, że nie możesz się zalogować i nie jest to sprawa z funkcjonowaniem minigry. Widziałam, że w wątku eventowym kilkoro Graczy sygnalizowało różne problemy. Przekazałam tę informację, ale przydatne będzie przyjrzenie się temu przez Pomoc techniczną. Napisz proszę zgłoszenie. Link znajdziesz pod ramką gry.

    Czy masz jeszcze pytania?
     
  5. marysiad8

    marysiad8 Książę forum

    Ok
    Dzięki za pomoc.
    Może błąd zostanie usunięty.
    Poczekam .:music:
     
  6. bona53

    bona53 Półbóstwo forum

    Nie mogę wejść do mini gry łatek dostatek , poza tym wszystko funkcjonuje juz normalnie
     
  7. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    bona53, z poziomu forum naprawdę niczego nie wymyślimy. Jeśli po wykonaniu czynności wynikających z poradnika >>Gdy gra nie działa<< problem nadal występuje proszę o kontakt z Pomocą techniczną. Przy kilku zgłoszeniach łatwiej poszukać wspólnego mianownika.

    marysiad8, może jednak napisz do PT;) Na wszelki wypadek zostawię ten wątek otwarty do jutra.
     
  8. marysiad8

    marysiad8 Książę forum

    Napisałam do Pomocy technicznej
    Ponadto po naciśnięciu na zegarze ewentowym albo na polu gry
    blokuje się możliwość wejścia na inne pola gry zarówno na farmę główną jak i na baharamę

    Dziękuje za pomoc
     
    Last edited: Mar 18, 2020
    bona53 and hlnrys like this.
  9. bona53

    bona53 Półbóstwo forum

    Zaraz napiszę,dziękuje pozdrawiam.
     
  10. prima.1

    prima.1 Forumowy żółtodziób

    Witam
    U mnie ten sam problem
     
  11. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    prima.1, Ciebie również proszę o wyczyszczenie ciasteczek, wypróbowanie innych przeglądarek. Jeśli nie pomoże, skontaktuj się proszę z >>Pomocą techniczną<<.
     
  12. fretka77

    fretka77 Forumowy żółtodziób

    U mnie ten sam problem. wyczyściłam ciasteczka, i nadal to samo. na innej przeglądarce tez
     
  13. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    fretka77, post wyżej Moderatorka napisała co w takiej sytuacji zrobić, czyli najlepiej skontaktować się z Pomocą techniczną.
     
  14. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    figa.3, tutaj omawiamy kwestię ustawiania łatem więc żeby nie robić bałaganu, Twój post usunąłem.
    Otwórz proszę nowy temat.

    Czy autor wątku ma jeszcze jakieś pytanie?
     
  15. bona53

    bona53 Półbóstwo forum

    Napisałam do pomocy i nic , nawet odpowiedzi nie dostałam i co mam robic , Łatek nie moge ustawiac bo nie moge tam wejść
     
  16. marysiad8

    marysiad8 Książę forum

    Jak długo to potrwa
    Pomoc techniczna nic nie robi
    Napisałam i co dalej??
    A czas ucieka.
    To moje pytanie
     
    bona53 likes this.
  17. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Też czekam . Znaczy dziś już idę spać , mam nadzieję że do jutra naprawią
    Dobranoc. :)
     
    bona53 likes this.
  18. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Jeśli napisaliście zgłoszenie do PT to poczekajcie na odpowiedź.
     
  19. marysiad8

    marysiad8 Książę forum

    Czekam i nic
    dalej to samo
    A czas eventu płynie ....
    Może MOD również zgłoszą problem skoro więcej graczy nie może robić eventu
    Ja z pomocy technicznej wczoraj o 16,23 dostałam odpowiedż

    [ciach]

    tylko jak długo mam czekać to już nie napisali

    Fragment posta usunęłam, zamieszczanie korespondencji jest zabronione przez Regulamin forum. Tym razem upominam słownie,

    SMOD_Atena
     
    Last edited by moderator: Mar 19, 2020
    bona53 likes this.
  20. bona53

    bona53 Półbóstwo forum

    wejsc nadal nie można
     
Thread Status:
Not open for further replies.