Kombajn

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by Tekla69, Oct 28, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Tekla69

    Tekla69 Naśladowca mistrzów

    Witam, mam pytanie dlaczego kombajn uruchamia się sam? Kliknęłam na 12 godzin a po wyczerpaniu czasu zauważyłam, że jest uruchomiony jeszcze na 98,16 godz. W skrzyni mam 6 kombajnów na 12 godz, 3 na 24 i 1 na 48 godz. Wolałabym sama decydować kiedy go uruchomić ponownie.
    Pozdrawiam, Tekla60
     
  2. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam. Jeśli masz na myśli kupony na kombajn to one nie uruchamiają się automatycznie, tylko trzeba je aktywować. Być może uruchomiłaś więcej kuponów lub miałaś pomocników zdobytych w inny sposób (koło fortuny, misje w spółdzielni itp).
     
  3. Tekla69

    Tekla69 Naśladowca mistrzów

    Kombajn na 98 godz. zaczął działać sam i czy w takim razie znikną mi te ze skrzynki. Coś tam wygrywałam na kole i w spółdzielni ale myślałam, że są one w skrzyni z cyferkami ile ich jest na daną ilość godzin i będą się uruchamiać po kolejnym kliknięciu.
     
  4. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Tak wyglądają kupony, które nie uruchamiają się automatycznie i znajdują się w inwentarzu:

    [​IMG]

    Natomiast jeśli w nagrodach jest ikona z kombajnem lub innym pomocnikiem to wtedy maszyny uruchamiają się od razu po zdobyciu z automatu.
    Nie wiem o jakiej skrzyni myślisz ale na pewno kupony same nie znikną.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  5. Tekla69

    Tekla69 Naśladowca mistrzów

    Mam na myśli skrzynię na wysuwanym z lewej strony pasku, umieszczoną nad czerwonym koszykiem sklepowym.
    Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
     
  6. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Proszę bardzo i temat zamykam.
    Pozdrawiam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.