Kody

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by ninah43, Jan 26, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ninah43

    ninah43 Forumowy żółtodziób

    Gdzie wpisuje sie kody?
     
  2. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Trzeba kliknąć tutaj (prawy górny róg okna farmy):

    [​IMG]
    Otwiera się okienko z miejscem do wpisania kodu :)
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    zzizzie dziękuję za pomoc.

    Czy Autor ma jeszcze jakieś pytanie?
     
  4. tematusz1

    tematusz1 Okazjonalny autor

    HAPPYBDAYFA podany dziś kod jest niepoprawny. W czym problem?
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Wygląda na to, że na niektórych przeglądarkach trzeba wpisać kod w innej formie. Spróbuj proszę tak: HappyBdayfa

    ninah43 czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  6. tematusz1

    tematusz1 Okazjonalny autor

    Dziękuję. Po przelogowaniu za 3 razem dopisało
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    tematusz1 to super, cieszę się, że z kodem wszystko w porządku.

    Czy Autor wątku ma jeszcze jakieś pytanie?
     
  8. wesola13dolina

    wesola13dolina Czeladnik forum

    mam pytanie skand brac KODY , czasem dostaje od sasiadow ale sama bym chciala sie im tez zrewanzowac
     
  9. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    wesola13dolina, kody bonusowe są publikowane na forum gry (czyli tutaj, gdzie teraz się znajdujemy) w Ogłoszeniach oficjalnych w dziale >>Centrala<< (czyli w górnej części głównej strony forum). Obecnie aktywny jest kod bonusowy podany w >>tym ogłoszeniu<< . Warto te ogłoszenia śledzić, bo publikowane są w nich informacje dotyczące zbliżających się wydarzeń w grze:)

    Czy Autor tematu ma jeszcze pytania?
     
  10. Fredi1982

    Fredi1982 Czeladnik forum

    Sąsiad dał mi kod HAPPYBDAY20 który działa.
    Dlaczego nigdzie nie ma o tym info?
     
  11. kilkenka

    kilkenka Forumowy żółtodziób

    Wczoraj użyłam kod HAPPYBDAYFA i dostałam nagrody. Dziś przypadkowo użyłam kodu HAPPYBDAY20 z postu wyżej i również dostałam nagrody. Zkąd wziął się ten nowy kod skoro nic nie ma w ogłoszeniach?
     
  12. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Kod HAPPYBDAY20 pochodzi z portalu społecznościowego.

    Autor wątku nie zadał kolejnych pytań więc zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.