kod

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by Himina1956, Jan 5, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Himina1956

    Himina1956 Czeladnik forum

    Bardzo proszę o odpowiedz,dlaczego kod bonusowy był tak krótko ważny,w grze występują błędy niejednokrotnie,nawet nie zawsze zgłaszane. Błędy dotyczą wszystkich,ale nie wszyscy mogli skorzystać z bonu,gdyż był bardzo krótko ważny. Kto decyduje o tak krótkiej ważności kodu bonusowego?
     
  2. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Chodzi ci o ten noworoczny kod...?
    To nie była rekompensata za błędy, tylko taki sobie podarunek - dla ludzi, którzy się zalogowali w tym mało farmerskim czasie.
    Poprzedni kod - przeprosiny za brak Renzo - był ważny znacznie dłużej.
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    zzizzie dziękuję za pomoc.

    Himina1956 o tym jakie kody, kiedy i na jak długo są udostępniane decyduje Producent gry.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  4. Danusia

    Danusia Wyjątkowy talent

    Wobec tego kod noworoczny jest już nieważny? U mnie też nie da się go uruchomić
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Danusia kod noworoczny był ważny do (02.01.2020) do godziny o 23:59, w ogłoszeniach są podawane dokładne daty i godziny: >klik<.

    Czy autorka wątku ma jeszcze jakieś pytanie?
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dalszych pytań nie ma, temat zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.