Kociołek

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by -katie1234-, Aug 15, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Brakuje mi 7 sztuk kociołków. I nie można kupić za FL. Klikam na kup i nic.
     
  2. Madzia2103

    Madzia2103 Czeladnik forum

    ja tez kupilam kociolki florki zniknely kociolkow brak paranoja
     
    -katie1234- likes this.
  3. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Teraz mi odjęło FL, a kociołków nie ma.
     
  4. ela509

    ela509 Okazjonalny autor

    U mnie to samo -straciłam tylko floreny. Dlaczego nikt nie raczy odpowiedzieć?
     
    -katie1234- likes this.
  5. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam. Problem z zakupami jest znany i dział techniczny pracuje nad rozwiązaniem problemu.

    Czy są jeszcze jakieś pytania?
     
  6. Slaw3ek

    Slaw3ek Czeladnik forum

    i U mnie to samo floreny zniknęły a kociołków tyle samo .
     
  7. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Proszę o chwilę cierpliwości, tak jak napisałem wyżej, nad rozwiązaniem problemu pracują programiści.
     
  8. Slaw3ek

    Slaw3ek Czeladnik forum

    Byle zdążyli przed zakończeniem ewentu, bo floreny wzięte a kociołków brak
     
  9. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    malchix Otwórz proszę nowy wątek, ponieważ Twoje pytanie nie dotyczy problematyki tutaj poruszonej. Post usunąłem.

    W sprawie zakupów za floreny pojawiło się oficjalne ogłoszenie >KLIK<.
     
  10. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Dziękuję za odpowiedź :) FL wróciły na konto
     
  11. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Proszę bardzo :)
    Temat zamykam i miłego dnia życzę.
     
Thread Status:
Not open for further replies.