jablka

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by rysio, Jan 23, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. rysio

    rysio Półbóstwo forum

    Co sie stalo z jablkami w spizarni?
    I dlaczego nie mozna ich zebrac?
    Z targu tez zniknely?
     
  2. igraszka

    igraszka Koneser forum

    Mam tę samą historię ,próbowałam je nawet zbierać ręcznie ,sekundę pózniej znowu były na drzewach, przelogowałam się i dalej jabłonki do zbioru nie dają się zebrać ,może to żart jakowyś...
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Zapewne wystąpił błąd, już dopytuję co się dzieje? Bardzo proszę o cierpliwość.
     
    olgs3 likes this.
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    cysio2kc Twój nic nie wnoszący post usunęłam, proszę nie zaśmiecać wątku.
     
  5. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    W młynie dopisuje w stodole brak na targu też ilość się zwiększa.
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jest już ogłoszenie w sprawie problemów z jabłkami, zapraszam tutaj: >Klik<.

    Czy są jeszcze jakieś pytania?
     
  7. igraszka

    igraszka Koneser forum

    Wygląda ,ze już po problemie, ,jabłka posłusznie zeszły z drzewa.
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dziękuję za informację.

    Powinno już być w porządku.

    Czy Autor wątku ma jeszcze jakieś pytanie/problem?
     
  9. Winiol

    Winiol Forumowy żółtodziób

    ale dalej istnieje problem z jabłoniami w wersji podstawowej dalej nie wróciły
     
  10. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    potwierdzam ani jednej zwykłej, xl i xxl są
     
  11. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Proszę się wylogować z gry i zalogować ponownie. Mam potwierdzenie, że błąd został naprawiony.
     
  12. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Dziękuje Szeryfie całkiem o tym zapomniałam.
    Pozdrawiam,miłego wieczoru
     
  13. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Pozdrawiam również :)

    Czy autor wątku ma jeszcze jakieś pytanie?
     
  14. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Brak kolejnych pytań, temat zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.