hodowla papug

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by kropelka04, Sep 5, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    dzien dobry. dlaczego nie mozna jeszcze w oazie hodowac papug, mimo iz zegar wskazuje 143 h do konca ewentu?
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witaj kropelka04.

    A odblokowałaś w Świątyni małp, w pomieszczeniu II odpowiedni posąg?

    [​IMG]
     
  3. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    tak, odblokowalam, przelogowalam sie i ikonka papugi w oazie jest szara :(
     
  4. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Ja odblokowałam i nie da się hodować:
    [​IMG]

    Edycja:

    Po drugim odblokowaniu w świątyni już można
     
    kropelka04 likes this.
  5. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    po trzykrotnym przelogowaniu sie, zaskoczylo. juz moge wstawiac papugi na harce :p

    dziekuje. mozna zamykac

    chyba, ze oprocz mnie i anhedrea, jeszcze ktos ma problem i chce o cos dopytac :)

    pozdrawiam
     
    Anhedrea likes this.
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    U mnie nie było żadnego problemu:

    pap.png


    Anhedrea czy próbowałaś wylogować się i ponownie zalogować do gry i nadal masz problem?

    Edycja: Widzę, że problemy ustąpiły i wobec tego temat zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.