gdzie nagrody?

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by taczanka555, Oct 31, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. taczanka555

    taczanka555 Baron forum

    gdzie mozna sprawdzić, czy faktycznie otrzymało się wygrane w evencie nagrody?
     
  2. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Itemy, które zdobyłaś w evencie powinny być widoczne w pasku inwentarza w zakładce przedmioty specjalne -> dekoracje.
    Jeżeli zdobyłaś rząd cudownego pnącza, to będzie on widoczny na pnączu. Musisz mieć zaznaczoną zakładkę "wszystkie rzędy".
    Nagrody cząstkowe otrzymane z jam elfów są widoczne w dzienniku zdarzeń, ale do wylogowania. Po każdym wylogowaniu dziennik zdarzeń się zeruje.

    Jeżeli robiłaś misję w spółdzielni, to itemy i drzewka również powinny być widoczne w inwentarzu.
    Reszta nagród jest do sprawdzenia, jeśli znasz stan posiadania przedmiotów przed eventem.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. taczanka555

    taczanka555 Baron forum

    gdzie w inwentarzu? skrzynka jest nieaktywna w miejscu eventu, konkretnie chodzi mi o drzewka.
     
  4. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Wejdź na główną, leśną lub dziką polane i tam skrzynka będzie aktywna.
    Drzewka zdobyte w nagrodach będą widoczne, ale przekreślone, ponieważ będzie je można postawić w Krainie pełni księżyca po jej ponownym otwarciu na czas pełni.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  5. taczanka555

    taczanka555 Baron forum

    ok, dzięki to wszystko
     
  6. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Proszę bardzo.
    Skoro wszystko jasne, temat zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.