Flash Player

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by _Uleńka_, Jul 31, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. _Uleńka_

    _Uleńka_ Nadzorca forum

    Witam, czy za każdym razem ,gdy się loguje na farmę
    to muszę uruchomiać flasha?
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witaj _Uleńka_.

    Niestety tak to wygląda na przeglądarce Chrome, wybrana opcja Zezwalaj dla wtyczki AFP działa do momentu zamknięcia przeglądarki, po ponownym otworzeniu i próbie zalogowania będzie konieczność ponownego kliknięcia na kłódkę na pasku adresu, wybraniu opcji Zezwalaj dla Flash i odświeżenie strony.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. _Uleńka_

    _Uleńka_ Nadzorca forum

    Czy tak będzie zawsze?
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Na chwilę obecną dopóki gra działa na technologii Flash i korzystasz z przeglądarki Chrome to takie czynności są niestety konieczne. A co przyniesie przyszłość to czas pokaże.

    Czy jeszcze w czymś mogę Ci pomóc?
     
  5. _Uleńka_

    _Uleńka_ Nadzorca forum

    Nie dziękuje.Pozdrawiam.
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę, również pozdrawiam i temat zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.