event

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by PAOLO121290, Dec 21, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. PAOLO121290

    PAOLO121290 Młodszy ekspert

    nie rozumiem,czy ciasteczka produkowane w mlynie mam oddawac pingwinom na polach,czy do spoldzielni :(
     
  2. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    Na polach :) Na planszy ewentowej nie masz możliwości oddawnia ciasteczek :).
     
  3. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    PAOLO121290 wyprodukowane ciasteczka w młynie oddawaj pingwince Patrycji ;) nie ma misji w spółdzielni w tym evencie ;)

    Czy masz jeszcze może jakieś pytania ?
     
  4. PAOLO121290

    PAOLO121290 Młodszy ekspert

    a do spoldzielni co sie oddaje?
     
  5. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    W tym ewencie nic się nie oddaje do spółdzielni
     
  6. PAOLO121290

    PAOLO121290 Młodszy ekspert

    ok.dzieki:)
     
  7. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    PAOLO121290 nic się nie oddaje podczas obecnego eventu do spółdzielni. Karmimy zwierzątka jak podczas eventu z kotami :)

    Czy mogę jeszcze w czymś pomóc ?
     
  8. alexander56

    alexander56 Generał forum

    podsumowujac wypowiedzi nalezałoby ujac ze na miescie nie odajemy nic do eventu ale mamy podglad postepu tego co oddalismy nie tylko wyskakujacym pingwinom bo potem pojawia sie ich przyjaciele ;):music: na farmie .
     
  9. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    alexander56, dziękuję za podsumowanie. :)
    Jak powyżej widać, Autor tematu podziękował, kolejnych pytań nie zgłosił zatem temat pozwolę sobie zamknąć. :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.