Event z drzwiami ..

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by dancio33, Apr 15, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. dancio33

    dancio33 Czeladnik forum

    Dlaczego ten event jest taki dziwny? Mam pootwierane niektóre drzwi , naprodukowane roślinek i ciągle nie wiem ile jeszcze mi potrzeba . Chcę posiać długorosnące na wypadajki ale nie wiem czy wystarczy mi roślin eventowych , co jeszcze zostało do otwarcia... Jak to sprawdzić? Gram w tej chwili "na wyczucie" a chcę wiedzieć co i jak z moim eventem . Kolorowe koraliczki niewiele dają . Chcę dokładnie sprawdzić i nie wiem jak.. Pomóżcie proszę..
     
    kasandra51 likes this.
  2. MOD_Kirito

    MOD_Kirito Guest

    Witaj,

    Ciężko odpowiedzieć na pytanie odnośnie formy obecnego eventu, gdyż nie wiem co kierowało programistami tworzącymi event.

    Zapraszam Cię do poradnika: Świątynia drzwi

    Znajdziesz tam taką informację :
    "
    Misja ma charakter zamkniętej pętli. Po przejściu wszystkich sześciu pokoi gracz wraca do początku. Łącznie do wykonania jest 18 zadań."

    Więc tutaj trzeba zapamiętać które pokoje się już otworzyły, jednak wszystko jest tutaj do zrobienia.

    Czy mogę w czymś jeszcze pomóc ?
     
  3. dancio33

    dancio33 Czeladnik forum

    Dziękuję za odpowiedz .Poradniki przestudiowene .Potrzebuję przejrzystego ,pełnego wglądu w event nad którym teraz pracuję. Ile razy mam robić tę pętlę? Nie wiem na jakim jestem etapie...
     
  4. MOD_Kirito

    MOD_Kirito Guest

    Wystarczy raz, ale zgodnie z cytatem jaki zamieściłem powyżej możesz ją wykonać tyle razy ile chcesz.

    Czy mogę w czymś jeszcze pomóc ?
     
  5. piechanna

    piechanna Analityk forum

    Żeby zakończyć event i zdobyć wszystkie nagrody musisz 3 razy zrobić pętlę,
    bo za każdym razem otwierasz tylko jedne drzwi i przechodzisz do następnego pokoju.
    Te 6 koralików w prawym dolnym rogu symbolizuje 6 pokoi.
    Jeśli dany koralik jest cały wypełniony na czerwono to znaczy, że tam są wszystkie
    drzwi otwarte. Jeśli tylko obwódka jest czerwona bez środka tzn. że zostały do
    otwarcia jedne drzwi, a jeśli obwódka tylko w połowie jest czerwona to zostało do
    otwarcia w danym pokoju jeszcze dwoje drzwi.
     
  6. azqlmpwoxn

    azqlmpwoxn Forumowy żółtodziób

    Dlaczego po odblokowaniu w świątyni sadzonek tropikalnych drzew, nie pojawiają się one później na farmie?
     
  7. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    Bo odblokowanie nie znaczy, że pojawiają się w inwentarzu. Odblokowanie = możliwość zakupu w sklepie (ikonka z czerwonym koszykiem na wyspie) konkretnych drzew
     
  8. dancio33

    dancio33 Czeladnik forum

    Dziękuję Ci Drogi Graczu za zrozumiałą , konkretną odpowiedz. Dziękuję też innym graczom , życzę powodzenia w grze a w realu ładniejszej pogody. Słoneczka nam wszystkim potrzeba...
     
  9. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    azqlmpwoxn
    Następnym razem proszę otwórz swój wątek jeśli masz pytanie odbiegające tematem od istniejących.

    Skoro wszystko się wyjaśniło wątek zamykam. Graczom dziękuję za pomoc :).
     
Thread Status:
Not open for further replies.