Empty nest points

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by glajda1011, May 16, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. glajda1011

    glajda1011 Moguł forum

    Takie "cuś" o grafice jajka w gnieżdzie siedzi u mnie w stodole w dziale inne i nie wiem co to jest i do czego "toto" służy, ani skąd to się wzięło. Może ktoś wie coś na ten temat i mnie oświeci?
     
  2. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    glajda1011, wg nazwy zapewne są to punkty pustego gniazda, związane w z likwidacją szkoły farmerów. Punkty te już nie powinny być już widoczne tylko zamienione na PD, TPD i SG. Wszystko zgodnie z >>poradnikiem<<.

    Jeśli te punkty nadal są na Twoim koncie, napisz proszę w tej sprawie do Pomocy Technicznej.
     
  3. glajda1011

    glajda1011 Moguł forum

    No tak. Heh . Już się zapomniało, jak to się było mentorem :)
    Dziękuję bardzo.
    Można zamknąć temat.
     
  4. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Temat, w związku z tym zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.