Dziwne ikonki

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by czechu79, Jul 19, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. czechu79

    czechu79 Generał forum

    Pisałem w technicznym ,ale może warto i tu napisać ,bo częściej zaglądane

    Chyba coś się Wam zepsuło ,jakieś dziwne ikonki są zamiast skrzynek.
    Może warto byłoby to gdzieś wyżej zgłosić
     
  2. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Czechu, a czy po wylogowaniu i ponownym zalogowaniu te dziwne ikonki dalej się pojawiają?
    Jeśli tak, czy mógłbyś wrzucić jakiś zrzut z ekranu, bo u mnie jeszcze/już jest ok.
     
    czechu79 likes this.
  3. czechu79

    czechu79 Generał forum

    Już jest ok CMJ pokazywał się jako kupon na kombajn skrzynki stały się znaczkami zagród itp
    Wróciło już wszystko do normy ,bynajmniej u mnie
    Pozdrawiam
     
  4. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Czechu, takie chwilowe zawirowania zdarzają się od czasu do czasu. Zwykle wystarczy ponowne zalogowania aby wszystko wróciło do normy :)
    A skoro już do tej normy wróciło, to dzięki za zgłoszenie problemu, również pozdrawiam i... temat zamykam :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.