drzewo

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by wandeusz, Oct 9, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. wandeusz

    wandeusz Komisarz forum

    witam!!! jak zrobić misję w spółdzielni jeśli się nie ma rozżarzonego liścia??? nigdzie nie można tego kupić nawet go nie ma u sklepiku pełni!!!
     
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    w tym momencie zostaje tylko zrobić misje księżycowe dreszcze w której w ostatnim diamentowym zadaniu jest w nagrodach jest rozżarzony buk.
     
    hlnrys likes this.
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Marrylan dziękuję za pomoc.

    Czy Autorka ma jeszcze jakieś pytanie?
     
  4. zenek101

    zenek101 Forumowy żółtodziób

    skąd wziąć nocny dąb pomóżcie
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    zenek101 informacje o sposobie zdobycia Nocnego dębu i innych drzew znajdują się w tabeli:

    Drzewa pełni księżyca =>[​IMG]

    Czy Autorka wątku ma jeszcze jakieś pytanie?
     
  6. zenek101

    zenek101 Forumowy żółtodziób

    Dzieki
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    zenek101 proszę bardzo a na przyszłość otwieraj proszę swój własny wątek.

    wandeusz czy masz jeszcze jakieś pytanie odnośnie rozżarzonego buku?
     
  8. wandeusz

    wandeusz Komisarz forum

    czy taka misja jest jak księżycowe dreszcze????
     
  9. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Tak, jest taka misja. Skorzystaj z wyszukiwarki aby ją odnaleźć.
    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  10. wandeusz

    wandeusz Komisarz forum

    Dzięki bardzo - mam taką misję - pozdrawiam
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Również dziękuję, pozdrawiam i temat zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.