dlaczego?

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by czak01, Apr 12, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. czak01

    czak01 Forumowy żółtodziób

    pan / pani modelator nie daje mi możliwości dojść do głosu, zamykając zaraz temat a następnie grozi blokadą za spamowanie; całość dyskusji mogła zakończyć się w pierwszym moim temacie
     
  2. Rock

    Rock Koneser forum

    czak01 poczytaj regulaminy, w tym regulamin forum. Na temat blokady konta, nie można rozmawiać na forum. W tej sprawie musisz zgłosić się do Pomocy Technicznej.
    Moderator nie grozi tylko ostrzega Cię przed konsekwencjami nie stosowania się do panujących zasad. Warto skorzystać z porad, które Ci udziela, żeby nie narobić sobie większych kłopotów.

    cyfrzakk nie znam wszystkich szczegółów błędu, który wystąpił, ale zarówno na podstawie ogłoszeń jak i tego o czym wspominają gracze w innych wątkach, niektóre osoby w bardzo krótkim awansowały o wiele poziomów i to także tacy, którzy do przejścia kolejnego levela, muszą zdobywać miliardy PD (200+). Chyba w takiej sytuacji można od razu się zorientować, że coś jest nie tak, jeśli normalnie wbicie kolejnego poziomu, zajmuje Ci dni/tygodnie/miesiące, a nagle w ciągu kilku minut robisz kilka takich poziomów.
     
    Anhedrea, cyfrzakk and zzizzie like this.
  3. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    czak01, poinformowałem Ciebie, że na forum nie możemy dyskutować na temat nałożonych kar, taka jest zasada. Poza tym w żaden sposób tutaj nie jestem w stanie niczego sprawdzić, dlatego odesłałem Ciebie kilkukrotnie do PT. Niestety w dalszym ciągu uparcie otwierasz kolejne wątki więc zgodnie z wcześniejszą obietnicą nałożyłem punkty karne.
    Kilka postów usunąłem i temat zamykam.

    Spokojnej nocy :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.