dąb

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by wandeusz, Nov 20, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. wandeusz

    wandeusz Komisarz forum

    witam!! posadziłam 2 dęby i nie bardzo rozumiem dlaczego zaraz po posadzeniu klikając na niego miałam ikonkę zbieraj na którą kliknęłam i drzewko zniknęło. Do kosza nie wróciło i straciłam go - dlaczego?? i czy tylko można go zdobyć na kole??
     
  2. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Wzrost tego drzewa jest w trzech etapach:
    [​IMG]
    Jak widać na załączonym obrazku mogłaś od razu po posadzeniu zebrać plon i dostać zielonego liścia albo poczekać i dostać złotego lub czerwonego.
    Dostałaś zatem zielonego liścia klonowego. Możesz go oddać w evencie, a drzewo faktycznie znika bo zbiór jest tylko jednorazowy, a drzewko można dostać wykonując zadanie na samym dole (to do pnącza). Z tego co widzę w tabelce to za każde zadanie jest jeden stary klon.
     
    Last edited: Nov 20, 2019
    GoskaK likes this.
  3. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    fkamil, dziękuję za pomoc :)

    wandeusz, czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
    fkamil likes this.
  4. wandeusz

    wandeusz Komisarz forum

    serdeczne dzięki i pozdrawiam
     
  5. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Również pozdrawiam i temat zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.