czerwone rysie

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by niki1990, Jul 13, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    Dlaczego do jasnej anielki nie mogę wrzucić w pociąg czerwonych rysi????????????????????????????????????? Mam 6 zbędnych
     
  2. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    A dokładniej jakim masz problem z tymi rysiami? Nie masz ich w inwentarzu w trakcie wybierania wsadu?
     
    niki1990 likes this.
  3. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    dokładnie. Nie ma ich wcale. Jest sobie jedna zagroda dla rysia, ale zwykła. Czerwone nie wyświetlają mi się wcale a mam 6
     
  4. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Sprawdziłam i u mnie również nie ma możliwości wysłania tych zagród w podróż. Według mnie te czerwone rysie są zbyt nową zagrodą, żeby mogły być wsadem do pociągu.
    Prawdopodobnie będą musiały poczekać do kolejnej edycji.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  5. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    Szybciej je na gt spuszczę, o ile skubańce będą dostępne. Mnóstwo tego dziadostwa leci z tych tańszych zagród na zmianę z jakami. Albo ja mam jakiegoś głupiego farta.
     
  6. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Myślę, że chętni się znajdą :)
    A skoro nie masz kolejnych pytań w temacie, to wątek zamykam i spokojnej nocy życzę :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.