czapka

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by gosikbrunetka, May 3, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

  2. magda2007

    magda2007 Książę forum

    A czy wiadomo o której skrypt zakończy działanie?
     
  3. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Niestety nie mamy takich informacji. W każdym razie skrypt cały czas działa.
     
  4. Danusia

    Danusia Wyjątkowy talent

    Ja tak samo zrobię! W OO piszą już o dopłatach do tych 25 florenów, a my nic nie mamy?!
     
  5. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Danusia, napisałam w poprzednim poście, że skrypt wciąż działa, więc proszę o cierpliwość.
     
  6. Danusia

    Danusia Wyjątkowy talent

    Ok! Poczekam... Dobrej nocy!:)
     
  7. gosikbrunetka

    gosikbrunetka Koneser forum

    u mnie dalej nic nie dopisali....poczekam bo coz mam innego zrobic
     
  8. Alairë

    Alairë Generał forum

    Poczekałam spokojnie i rano odkryłam, że zawitał do mnie owy skrypt, który
    dopisał mi 35 FL do stanu konta.
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Posty nic nie wnoszące do tematu usunęłam.

    Czy Autorka tego tematu ma jeszcze jakieś pytanie?
     
  10. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Wszystkowiedząca wyrocznia

    Mi też czapkę zabrali a florenów nie dopisało :(
    W tym ogłoszeniu jest, że dopisuje 35 florenów zamiast 39 a nie o tym, że wogóle nie dopisuje...
     
  11. ziziabela

    ziziabela Wielki mistrz forum

    Witam. Ja również czekam na florki za czapeczkęo_O
     
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Floreny na pewno zostaną dopisane, ale póki co to nie ma jeszcze OO o zakończeniu działania skryptu, więc bardzo proszę o cierpliwość.
     
  13. xDym

    xDym Czeladnik forum

    o widzę że nie tylko ja mam ten problem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  14. zbyniek12370

    zbyniek12370 Wyjątkowy talent

    gdzie mogę sprawdzić jaki mam numer identyfikacyjny i na jakim serwerze gram bo pomoc techniczna nie może sobie poradzić z moim problem iż do tej pory nie otrzymałem rekompensaty za czapeczkę jak siedziałem tak spadłem na podłoge po ich odpowiedzi :wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg:
     
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    zbyniek12370 ID masz na ramce w dolnej, środkowej części gry. Wyślij zgłoszenie będąc zalogowanym na farmie i zgodnie ze wskazówkami z poradnika : >>>klik<<<.

    A odnośnie florenów za czapeczki to tak jak napisałam wyżej :
     
  16. gosikbrunetka

    gosikbrunetka Koneser forum

    bardzo prosze o nie zamykanie tego tematu, poki sprawa z czapeczkami sie nie wyjasni do samego konca, dziekuje i pozdrawiam ;)
     
  17. LadyDeath

    LadyDeath Nadzorca forum

    ja też dostałam 35 fl zamiast 39
     
  18. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  19. bami70

    bami70 Czeladnik forum

    Niestety, nie wszyscy! Ja nie dostałam nic, ani jednego florena!
     
    Brjeżka likes this.
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jeśli jeszcze nie otrzymałaś to otrzymasz, proszę cierpliwie czekać.
     
Thread Status:
Not open for further replies.