Cudowna skrzynka

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by ZjadaczDusz, Dec 24, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ZjadaczDusz

    ZjadaczDusz Okazjonalny autor

    W Kalendarzu Świątecznym odblokowałam dziś 4 złote banany, nie mogę jednak otworzyć 2 pozostałych prezentów. Co mam zrobić aby mi nie przepadły? Codziennie logowałam się na Farmie i odblokowywałam kolejne paczki...
     
  2. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam. Jeśli najedziesz kursorem na prezenty bonusowe, wówczas podświetlą się prezenty codzienne, które nie zostały odebrane. Przy tych prezentach powinien znajdować się znaczek "+", oznaczający możliwość odebrania za floreny. Sprawdź to proszę.
     
  3. ZjadaczDusz

    ZjadaczDusz Okazjonalny autor

    Faktycznie, przy jednej skarpecie, zawierającej Kertostol znajduje się znaczek +.. Nie rozumiem dlaczego... Codziennie odbierałam prezenty. Wszystkie skarpety są otwarte. Wczoraj odebrałam 24 prezent. Rozumiem, że ostatnich prezentów, końcowych też nie odbiorę, jeżeli nie odblokuję za Floreny, skarpety ze znaczkiem +
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    ZjadaczDusz, jeśli masz "zaplusikowany" kerststol, to części prezentów bonusowych nie uda ci się otworzyć, chyba że odblokujesz go używając FL.
    W poradniku podkreślaliśmy konieczność odświeżenia strony po odebraniu prezentu i ponowne sprawdzenie czy został on odblokowany, aby uniknąć problemów z niezapisywaniem czynności. Jeśli robiłaś zrzuty ekranu po odebraniu prezentu, to zwróć się proszę do Pomocy technicznej. Nic innego nie jestem w stanie Ci doradzić z poziomu forum.

    Czy masz jeszcze pytania?
     
  5. ZjadaczDusz

    ZjadaczDusz Okazjonalny autor

    Dziękuję za wyjaśnienie.. Nie mam więcej pytań...
     
  6. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Proszę bardzo i temat zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.