Braki

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by iwonia1405, Aug 13, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. iwonia1405

    iwonia1405 Forumowy żółtodziób

    Dzień dobry ,ciekawa jestem dlaczego giną różne rzeczy ,ostatnio moje konto jest uboższe o 14mln. sianogroszy j rozumiem że to tylko gra, i nie pytałam jak to były drobne różnice np. 2 floreny, 2 zagrody ,drzewka ,nawóz. Proszę napisać dlaczego nigdy nie można zrobić eventu bez kupowania za pieniądze, przecież to tylko ma być dobra zabawa w wolnej chwili .Proszę także o odpowiedź w którym miejscu można otworzyć skrzynki. Dziękuję,
     
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Wiesz, raczej nic nikomu nie ginie A eventy można normalnie kończyc bez wydawanie realnej gotówki i wiele osób raczej takk je kończy. A skrzynki mozesz otworzyć w zakładce dekoracje a następnie klikasz w towary konsumpcyjne
     
  3. iwonia1405

    iwonia1405 Forumowy żółtodziób

    Dziękuję,pewnie masz rację,pozdrawiam
     
    agucha31 likes this.
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Aga dziękuję za pomoc.

    iwonia1405 tak jak wyżej koleżanka napisała, w grze nic z konta zginąć nie ma prawa. Jeśli masz jakieś wątpliwości co do ilości posiadanych SG, itd... to zapraszam ze zgłoszeniem do PT, zgodnie ze wskazówkami z poradnika: Pomoc Techniczna, tam Twoje konto zostanie sprawdzone.

    A skoro nie masz już tutaj pytań to temat zamykam.
     
    agucha31 likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.