brak wypadajek

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by myszczak, Aug 5, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. myszczak

    myszczak Forumowy żółtodziób

    Ten event jest albo nastawiony na wyciąganie kasy od graczy albo chociaż na ich poważne zdenerwowanie. Od początku eventu nie wypadła mi ani jedna lampa! Tylko parę dostałam od Wydradryna. Tak się nie da tego skończyć. To już lepiej trzeba było napisać, że nic nie będzie wypadać, a jak ktoś chce skończyć event to musi sobie wypadajki kupić, byłoby uczciwie. Uprzedzając pytania mam i drzewa, i zagrody "długo-" i "krótkodojrzewające" i naprawdę totalnie nic!!!
     
    winiulka and blondiafro16 like this.
  2. jolanta51

    jolanta51 Czeladnik forum

    witam, ja mam to samo , ani jedna lampa mi nie wypadla, cos jest nie tak
     
    myszczak likes this.
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam.

    myszczak zapraszam do zamieszczenia tej opinii i dyskusji o evencie w odpowiednim wątku: >Opinie Farmeramskie noce<.

    Tutaj jest dział pytań technicznych, nie ma takiego w Twoim poście, w związku z tym temat zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.