brak wody

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by maria5510, May 3, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. leon.koper

    leon.koper Forumowy żółtodziób

    Zrobiłem to samo, wyczyściłem ciasteczka i wody nadal brak ... niestety...
     
  2. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    u mnie to samo - zmieniłam przeglądarkę odświeżyłam stronę ale źródełko nadal jest puste ....
     
  3. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    ja odświeżałam kilka razy teraz już jest normalnie... w newsach pokazują się kwiatki z imprezowego pewnie przez ten mini event te problemy z wodą były, próbujcie.
     
  4. maria5510

    maria5510 Wyjątkowy talent

    Niestety u mnie nie ma i nie mam do czego się stosować bo laptop 2 dni temu gruntownie wyczyszczony
    W ogóle wyłączyłam i po włączeniu nic nie działa
     
  5. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    nic nie pomaga,,sąsiad napisał,że nie ma problemów z wodą,,ale ma ofertę kwiatków,,u mnie nie ma oferty kwiatków i wody,,,buuu
     
    kybek93 likes this.
  6. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    u mnie też są już kwiatki , myślę że zaraz dotrą do wszystkich, woda jest, w galerii handlowej też już wszystko normalnie, wcześniej pustki były...
     
    aleksandra and kybek93 like this.
  7. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Śpieszę donieść ,że już mam wodę....
     
    .Robaczek. likes this.
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ciasteczka flashowe również zostały wyczyszczone ? Przeglądarka zamknięta i otworzona ponownie ?

    Bardzo proszę spróbujcie jeszcze raz.

    To, że laptop był czyszczony 2 dni temu nie ma żadnego znaczenia kiedy wystąpią problemy. Bardzo proszę powtórzyć standardowe czynności.
     
  9. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    mam już wodę i kwiatki,, do kupienia też,,dzięki,,ale blisko zawału byłam
     
  10. leon.koper

    leon.koper Forumowy żółtodziób

    wiem jak postępować w sytuacji takich problemów - wina leżała po stronie bp - woda pojawiła się wraz z wyprzedażą kwiatków -notabene 52 minuty po starcie (wg. oo) - przez ten czas jak jakiś głupi odświeżałem stronę licząc na podlanie roślinek - teraz czeka mnie ręcze wieczorne zbieranie roślinek bo kombaj skończy się chwilkę przed...

    w tej sytuacji 1 godzinny kupon na kombajn byłby jakąś rekompensatą - ale chyba raczej nie ma na co liczyć bo nawet ogłoszenia na temat błędu nie było ... jak zwykle wszystko zamiecione pod dywan ... no bo może nikt by nie zauważył ... jak zawsze...
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Takie chwilowe czy też 1-godzinne problemy mają prawo wystąpić w grze online i raczej nie spodziewałabym się w związku z nimi rekompensaty. Tak jak jest napisane w OWH :

    4 Dostępność

    Bigpoint gwarantuje dostępność gier i serwisów przeciętnie przez 90% (dziewięćdziesiąt procent) roku. Wyłączone z tego są okresy, w których serwery portalu gier Bigpoint lub poszczególnych gier nie są dostępne przez internet z powodu problemów technicznych lub innych problemów, pozostających poza strefą wpływów Bigpoint (siła wyższa, zawinienie osób trzecich, itd.) oraz okresy, w których przeprowadzane są rutynowe prace konserwacyjne. Odpowiedzialność cywilna firmy Bigpoint za umyślną lub spowodowaną rażącą niedbałością niedostępność gier i serwisów pozostaje nienaruszona. Bigpoint może ograniczyć dostęp do usług, o ile wymaga tego bezpieczeństwo pracy sieci, utrzymanie integralności sieci, a zwłaszcza w celu uniknięcia poważnych zakłóceń sieci czy oprogramowania lub utraty zapisanych w pamięci danych."


    Czy są jeszcze jakieś pytania w temacie ?
     
  12. leon.koper

    leon.koper Forumowy żółtodziób

    ja w sumie nie mam - nie dyskutuje się przecież z "siłą wyższą"

    swoją drogą świetny zapis - zwalnia z wszelkiej odpowiedzialności - kasę bierzemy a jak wam się uda skorzystać to fajnie jak nie to też fajnie
     
  13. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    wodę już mam :D ale rekompensata i tak byłaby mile widziana :D
     
  14. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    jakoś przeżyję,,wodę już mam,,pójdę na spacer
     
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    maria5510 czy problem z zakupem wody ustąpił czy masz jeszcze jakieś pytanie w temacie?
     
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Kolejne pytania w temacie nie pojawiły się więc zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.