brak wody

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by maria5510, May 3, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. marynia53

    marynia53 Cesarz forum

    "Problemy te zostały już poruszone tutaj : >>>klik<<<. Zamykam jako dubel. " cytat SMOD Atena

    I co dalej z tym fantem??????????????
     
  2. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    mam tak samo zasiać mogłem podlać nie, jeżeli takie skutki powoduje działajacy skrypt to dlaczego jest uruchomiony w trakcie eventu? na dodatek zabrano moją czapeczkę a florenów nie ma, chyba event będziemy robić do czwartku.
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    marynia53 i wszyscy pozostali Gracze, bardzo proszę o cierpliwość, próbujemy dowiedzieć się co się dzieje, ale w sekundę i na pstryknięcie palcami niczego się nie dowiemy. Proszę cierpliwie czekać.

    Puste posty usunęłam i bardzo proszę nie zaśmiecać wątku.
     
  4. monikaf

    monikaf Czeladnik forum

    co się dzieje ,jak mam ukończyć event bez wody
     
  5. -senait-

    -senait- Hrabia forum

    a już myślałam,że mój komp fiksuje ale to ogólna histeria wodna ...pocieszające:)
     
  6. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    wszystko się zgadza, że w sekundę problem się nie rozwiąże ale pozostaje mieć nadzieję, że będzie rekompensata :D bo bez wody to już nie zrobię dodatkowego wysiewu....
     
  7. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    nie mogę wody kupić,,,woooodyyy,,:cry::cry::cry:
    na pstryknięcie nie można naprawić,ale na pstryk,,można zepsuć,,,woooodyy
     
  8. .-Danusia-.

    .-Danusia-. Czeladnik forum

    Zróbcie coś z tą wodą !!! na wpisy o jej braku nie ma odzewu !!!

    Kolor czcionki zmieniam i bardzo proszę nie używać czerwonego i jego odcieni ( drugi, pionowy pasek w palecie kolorów ) ponieważ zarezerwowane są dla Ekipy forum.

    SMOD_Atena.
     
  9. jagna211211

    jagna211211 Forumowy żółtodziób

    Ej, co JEST!!!??? mam wyliczony zasiew!!!! Hello jest tam Kto??? poprawacie to szybko albo event musi być dłuższy!!!!!
     
  10. dotas

    dotas Stały bywalec

    Denerwujący jest ten brak wody podczas evetu. Tym bardziej że event już niedługo się kończy.
    Może dadzą rekompensatę?;)
    Może studnia wyschła...
     
  11. kazak9

    kazak9 Forum Pro

    rozumiem jak gaz zakręcają nam ale wodę?
     
    kybek93 likes this.
  12. dotas

    dotas Stały bywalec

    U mnie już działa :D
     
    kybek93 likes this.
  13. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    u mnie nadal pustynia ....
     
  14. marynia53

    marynia53 Cesarz forum

    już działa i nawet podlali roślinki. Ciekawe za czyje SG woda za moje czy ich???xDxDxDxD.

    Czapeczka miałam i już nie mam. Teraz czekam na 39 florenów.
     
  15. Alairë

    Alairë Generał forum

    U mnie na leśnej też działa xD, tylko w innych lokacjach niestety nie... :(
     
  16. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    na leśnej polanie zwierzaki wodę mają,,ale żeby na wyspie wody nie było,,nie do pomyślenia,,ech
     
    kybek93 likes this.
  17. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    na leśnej woda jest zawsze ....
     
  18. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę odświeżyć grę i/lub zastosować standardowe czynności czyszczenia ciasteczek cookies i flashowych oraz pamięci przeglądarki.
     
  19. monia_xy

    monia_xy Forumowy żółtodziób

    Suuuuuper dzieki bez wody bede recznie zbierala bo kombajn mam jeszcze 2h11min a roslinki za 2h23min
     
  20. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    odświeżcie strony woda już jest właśnie kupiłam
     
    kybek93 likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.