brak pakietu

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by gizmo1973, Aug 5, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. gizmo1973

    gizmo1973 Forumowy żółtodziób

    gram jakies 6 lat a tu nagle oszukuja mnie na kase co jest
     
  2. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    gizmo1973, naprawdę nie ma potrzeby otwierania kolejnych wątków z tym samym problemem, w niczym to nie ułatwi rozwiązania.
    Odpowiedź otrzymałeś → tutaj. Tym razem jeszcze raz ją przytoczę żebym miał pewność, że się z nią zapoznałeś.

    Wszelkie uwagi, reklamacje dotyczące działania Serwisu oraz inne związane z usługą pytania, prosimy kierować na adres e-mail: reklamacje@mobiltek.pl z dopiskiem "Reklamacja Kody BIG”. Dodatkowe informacje o reklamacjach zostały zawarte na stronie operatora: http://www.mobiltek.pl/kontakt/reklamacje/

    Możesz też skontaktować się z Działem Płatności za pomocą odpowiedniego formularza: Formularz płatności.

    Czy tutaj masz jeszcze jakieś pytanie?

    Dodam jeszcze, że kolejne wątki z tym samym pytaniem będą zamykane, kontynuuj temat tutaj.
     
  3. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Brak kolejnych pytań, temat zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.