Brak logowania

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by pelargonia70, Jun 13, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. pelargonia70

    pelargonia70 Okazjonalny autor

    Mam pytanie od wczoraj wieczora nie mogę wejść na farmę
    zaloguję się i ukazuje mi się polana ze świerkami i obraz stoi dziś rano to samo może jakaś podpowiedż? czy to tylko u mnie co z tym fantem zrobic
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    pelargonia70 być może wtyczka Adobe Flash Player uległa awarii i trzeba ją odinstalować i zainstalować ponownie. Wskazówki znajdziesz w poradniku: >Reinstalacja Adobe Flash Playera<.
    Warto też sprawdzić inne przeglądarki, ewentualnie zaktualizować tę, której używasz lub zastosować się do poradnika: >Gdy gra nie działa<..

    Daj proszę znać czy problem ustąpił?
     
  3. pelargonia70

    pelargonia70 Okazjonalny autor

    Nie problem nie ustąpił zmieniłam przeglądarkę na Chrome i tu zadziałało ciekawy przypadek reinstalacja zrobiona i nic nadal gra się dalej nie wgrywa na firoksie jutro przyjdzie informatyk i zobaczymy co to się dzieje.
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    pelargonia70, jeśli gra działa na Chrome, to widocznie problem przeglądarki Firefox. Skoro jednak zwróciłaś się o pomoc do fachowca, to myślę, że wszystko będzie dobrze :)
    Ponieważ na forum nie jesteśmy w stanie zrobić nic więcej, wątek zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.