-Borsty-

Discussion in 'Kto jest kim - ekipa' started by -Borsty-, Jun 27, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. -Borsty-

    -Borsty- Team Leader Team Farmerama PL

    MUHAHAHA!

    Wróciłem!

    Myśleliście, że tak łatwo się mnie pozbędziecie? O naiwni! Ja jestem Borsty! Jedyny w swoim rodzaju najdzikszy, najstraszniejszy i najprzebieglejszy pośród dzikich dzików i mnie się nie da tak łatwo przegonić!

    Spodobało mi się na tym forum! Dlatego podstępnie wysłałem Waszych ulubionych moderatorów na zwiedzanie zamków nad Loarą. Tak im ten pomysł przypadł do gustu, że nawet nie zauważyli kiedy wynajęty przeze mnie przewodnik zapędził ich do najgłębszego lochu i zamknął za nimi ciężkie wierzeje. Przynajmniej mam gwarancję, że szybko się stamtąd nie wydostaną!

    Ale nie martwcie się, akurat mają chłodek i dużo wilgoci, co dobrze im zrobi w te upały. Ba! Byłem nawet tak dobry, że zadbałem o ich rozrywkę zostawiając im zapas gliny, plasteliny czy innej modeliny, żeby mogli się zająć czymś pożytecznym czyli tworzeniem moich podobizn. Jak któryś wykaże talenty rzeźbiarskie lub malarskie, to też coś da się z tym zrobić.

    A póki co, to ja przejmuje to forum w niepodzielne władanie. Od dziś macie słuchać tylko mnie, bo jak nie, to kara będzie sroga!

    Pamiętajcie! Prawdziwy Borsty jest tylko jeden i to on od dziś jest panem i władcą tego forum!

    MUHAHAHA!
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Aleś Ty zalatany, Borsty:p Wszędzie jesteś a do własnego pałacu nie umiesz trafićxD
     
    magdalena likes this.
  3. -Borsty-

    -Borsty- Team Leader Team Farmerama PL

    Po co mam przesiadywać w swoim pałacu, skoro mogę przejmować cudze?
     
  4. marynia53

    marynia53 Cesarz forum

    W końcu masz zajęcie, trochę sobie polatasz a nie będziesz leżakował w hamaczku jak do tej poryxDxDxDxD
     
    krasnoludek10 likes this.
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No i był sobie Borsty i sie zmył. Tralala tyle jego xDxD
     
    myszka212 likes this.
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Wystarczająco narozrabiał, złośliwiec jeden ale mam nadzieję, że za karę wylądował w jakimś londyńskim lochu8):p
     
    krasnoludek10 and agucha31 like this.
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ta za pewnie kolejne kraty bedzie piłował i za jakis czas znowu sie pojawi szczęśliwy :)
     
    krasnoludek10 likes this.
  8. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Już tęsknisz? ;)
     
    krasnoludek10 and agucha31 like this.
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj i to jak xDxDxD;)
     
    krasnoludek10 likes this.
  10. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Ciii... Nie mówcie nikomu, ale się przyznam, że ja tez lubię gościa. Tylko mógłby jednak na tą colę się szarpnąć, a nie tak o samej wodzie... blee :wuerg:xD
     
    krasnoludek10 and agucha31 like this.
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    taaa wiesz woda z kranu go nic nie kosztuje a cola to juz wydatek a wiesz że on wszystko do swojej kieszeni a nie żeby wydawać :)
     
    krasnoludek10 likes this.
  12. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Żeby chociaż z kranu. Ta była z wazonu i już taka kilkudniowa :wuerg:xD
     
    krasnoludek10 and agucha31 like this.
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    eee no fuuu :wuerg: toż to juz podlega pod całkowite znęcanie sie nad ludźmi ;)xD
     
    krasnoludek10 and Marrylan like this.
  14. marcinek74

    marcinek74 Hrabia forum

    To może Red Bull dodaje skrzydeł :)
     
    krasnoludek10 likes this.
  15. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    Za to nabrała mocy ;)
     
    krasnoludek10 likes this.
  16. AdamStaszczyk

    AdamStaszczyk Młodszy ekspert

    Niedługo będę jako jedyny który przeżył tutaj wszystkich TL :D.
     
    krasnoludek10 likes this.
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wesołych Świąt, Borsty, łobuzie jeden:D!!!

    EDIT: I w tym roku również:pxD:cry:xD
     
    Last edited: Apr 9, 2023
  18. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Borsty, giździe zatracony... Życzōm ci uciechy na te świynta :D
    [​IMG]
     
    krasnoludek10 likes this.