bociany...

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by kasandra51, Aug 10, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kasandra51

    kasandra51 Naśladowca mistrzów

    Dlaczego nie mogę zebrać zwierząt wyhodowanych w oazach miłości? Cały czas widzę lecącego boćka z tobołkiem w dziobie...
     
  2. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam.
    Przede wszystkim odśwież grę.
    Sprawdź połączenie internetowe.
    Wypróbuj inną przeglądarkę.
    Czyszczenie ciasteczek jest również wskazane → poradnik.

    Daj znać czy pomogło :)
     
  3. kasandra51

    kasandra51 Naśladowca mistrzów

    komputer sprawny - po generalnym remoncie! Tego boćka to mam nie pierwszy raz!!

    A jednak... Odświżyłam stronę i działa!! Dziękuję za radę.


    Twoje posty połączyłem, jak chcesz coś dopisać to użyj opcji Edytuj.
    Proszę zapoznać się z Poradnikiem → klik
    Poćwiczyć możesz w tym temacie → klik
    SMOD_Casino
     
    Last edited by moderator: Aug 10, 2019
  4. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    "Generalny remont" komputera nie zwalnia z czyszczenia ciasteczek, tym bardziej jeśli masz takie problemy nie pierwszy raz.

    W takim razie temat zamykam :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.