blazers

Discussion in 'Kto jest kim - gracze' started by blazers, Mar 13, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55.9%
  2. jasne

    14.6%
  3. to chłop na schwał

    17.7%
  4. balansuję się

    15.2%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    20.8%
  6. dopiero teraz ?

    28.6%
Multiple votes are allowed.
  1. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    no i pięknie :D
    moje wczoraj dały ,a twoje dziś poszły za ciosem :D wyraźnie drgnęło w górę :pxDxDxD
     
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No ciekawe na ile drgnęły czy to nie chwilowe tylko, teraz to długo może juz nic nie drgać znowu :p
     
  3. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    teraz to już pójdzie ,bo to jak w zyciu ,jak juz raz drgnie to wiesz ..... xDxDxD
    ale zdecydowanie nie powinnaś chomikować tych skrzynek w pasku ,ruch w interesie musi być xD
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    No wreszcie :D I super drgnęły, teraz to się już 10 mln posypią :p;)

    Moje dziś dały 20 tyś, ale trafiłam jeszcze jednego helka. xD

    Palec mnie boli od klikania a na targu kupiłam ledwo 2 gotyckie :p ile to się trza namęczyć :p
     
  5. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    to i tak super ,bo u mnie nic kompletnie >:(
     
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ciężko strasznie kupić jakiekolwiek kolorowe motyle.:sleepy: Próbuję jakoś wykombinować tego drugiego cybermotyla. SP się kończy, motyle też, przydał by się wyższy kolor a tu lipa, ale poklikam jeszcze trochę, może coś drgnie :sleepy:
     
  7. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    jeszcze tak cięzko nie było z nowym zwierzakiem :sleepy:
    jakby odkręcili kurek to ludzie by chętniej sp kupowali ,a tak to figa
     
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ale otwierałam juz różnie i większe i mniejsze ilości nawet ostatnio codziennie i cały czas drobnica
    oj jakoś nie łudzę sie
    Bedzie większa kolekcja na złom jak cos ;)
     
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Jeszcze w życiu u siebie na targu takiej bryndzy nie widziałam przy nowym kolorowańcu. Zawsze były przynajmniej te co na drzewie mądrości za gwiazdki są a teraz nic.
    o to, to panowie złomiarze już mają cynk ;)
     
    Last edited: Apr 15, 2018
  10. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    totalna bida z nędzą :cry:
    już ich nawet nie koloruje ,event zrobiłam ,motyli nie mam ,nie zapłacę ponad 70 tys za jednego
    wypróbowałam wszystkie zwierzaki i na żadnym oprócz bobrów i pand nic nie wychodzi
    kompletnie nieudane BB
     
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Pandy i wielbłądy się u mnie sprawdzają, zawsze coś konkretnego wyjdzie. A teraz kolory do eventu potrzebne, kurek przeskokowy zakręcony, a i ceny tych najwyższych motyli nie zachęcają do sprzedaży. Cyber maks u mnie 8 baniek. No trudno, może się cos ruszy później ;)
     
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    ooo właśnie zapomniałam o tych panach, no to juz wiem dlaczego dziś coś drgnęło to ze strachu przed nimi :p
     
    Kasialka, jagódka133 and Marrylan like this.
  13. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Dzień dobry niedzielne

    Dzięki Marzenko, trzymajmy kciuki nawzajem, żeby i Tobie i mnie wyniki wyszły dobre, a plecy przestały boleć :)

    Gratuluję wszystkim udanych klonów. U mnie taka bryndza, że nie warto pokazywać. Tony SP poszłooooo -.-
    Ale na osłodę dzisiejszego niezbyt udanego dnia (auto nam znowu padło :() trafiło się:

    [​IMG]
     
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Odpowiednia motywacja działa cuda :p;)

    Król lew zarządził, że teraz można będzie załatwiać fizjologiczne potrzeby tylko w ubikacjach ustawionych co pięćset metrów. Jeżeli ktoś załatwi się w lesie, spotka go kara.
    Pewnego razu idzie sobie niedźwiedź przez las i zachciało mu się - niestety, WC było daleko. Nie wytrzymał i załatwił się w lesie. Nagle zza krzaków wychodzi król lew, więc niedźwiedź szybko zasłonił kupę rękoma.
    - No, niedźwiedź, co tu robisz?
    - Tak sobie wyszedłem na spacerek.
    - A co tam masz w rekach?
    - Motylka złapałem przed chwilą.
    - No pokaż mi go.
    Niedźwiedź rozchyla łapy i ze zdziwieniem mówi:
    - Ale narobił !!!

    Całuśny karp :D super, gratuluje :);)
     
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    To chyba częściej takie motywacje trzeba :) :p
     
  16. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    Normalnie, na forum nie mogę pisać, że mam wolny weekend :(
    Zdążył się zająć, zanim przeczytać Twojego posta :sleepy:
    Stosunek do długiej majówki, która przypada za 2 tygodnie, też mam skomplikowany -.-
     
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Spokojnie, co się odwlecze... to potem podwójną czekoladą spłynie ;) Chociaż nie powiem, że nie szkoda, bo szkoda ;) W razie czego sierpień w odwodzie :p
     
  18. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    To z innej bajki:
    [​IMG]
    Robię postępy w grze :D
     
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :D:D xD Postęp jak najbardziej widzę, 99 prób samo się nie uzbierało :p I tak masz lepiej, bo 99 kliknięć i koniec a jak wejdziesz na targ chcąc kupić motyle to klikanie wydłuża się do.... do ilu tam na kurzej liczą? :p
     
  20. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    Zakręciłem 20 razy, przejechałem kombajnem po łąkach, posadziłem najdłuższe, co mam, a na targ nawet nie zajrzałem.