Bileciki - zbieranie

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by aszwak, Jul 13, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. aszwak

    aszwak Forumowy żółtodziób

    Czy są czasami jakieś eventy związane z biletami do koła fortuny? Nie wiem lepsze nagrody itd?
    Bo nie wiem czy to zbierać czy marnować.
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Witaj:) Takie eventy związane z kołem fortuny się zdarzają, to przykład >>klik<, ale jakichś lepszych nagród w związku z tym nie ma, choć wielu Graczy lubi polować na taki nowy item na kole...
    Jeśli chodzi o zbieranie wejściówek - w przypadku zwykłych te możliwości są ograniczone. Można zgromadzić max. 99 szt., powyżej tej ilości przepadają. W przypadku imprezowych wejściówek możesz je zbierać bez ograniczeń.
    Gracze często wejściówki zbierają z myślą o "polowaniu" na bonusy +100% lub +200% do stodoły - przydatne przy wymagających eventach.
    Porozmawiać z Graczami na ten temat możesz w >>tym wątku<<.

    Czy tutaj masz jeszcze pytania?
     
    aszwak likes this.
  3. aszwak

    aszwak Forumowy żółtodziób

    dziękuje za odpowiedź, nie mam wiecej pytań :)
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Proszę bardzo:) W takim razie pozostaje mi założyć kłódeczkę...
     
Thread Status:
Not open for further replies.