Balon G&T

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by kgcygan, Jan 16, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kgcygan

    kgcygan Hrabia forum

    Witam
    Chciałem się zapytać czy balonu podczas tego G&T to nie będzie? U mnie go nie ma, a chcę wstawić oferty wymian.
    Dziękuję z góry za odpowiedź.
     
  2. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    do ofert z balonu teraz wchodzimy z newsów lub z zegara,,pozdrawiam
     
  3. kgcygan

    kgcygan Hrabia forum

    O to zmiana jakaś była?:oops: Dzięki za info;)
     
  4. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    kgcygan, jest informacja na ten temat na forum, >TU< poczytasz w tym temacie.
    Pomagającemu dziękuję.
    Czy wątek do zamknięcia?
     
  5. kgcygan

    kgcygan Hrabia forum

    Tak. Można dać kłódeczkę. Dzięki za pomoc;)
     
  6. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    dziękuję i zamykam :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.