Babeczka Pinkie Pie

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by wenus-25, May 15, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. wenus-25

    wenus-25 Forum Pro

    Witam. Proszę mi coś wytłumaczyć, a mianowicie chodzi o Babeczka Pinkie Pie jak otwieram skrzynki czyli towar konsumpcyjny to Babeczka Pinkie Pie jest na szaro czyli nie można jej użyć, po kilku godzinach wchodzę i babeczkę można użyć, bo jest na zielono, często takie coś mi się zdarza. Dlaczego takie coś się dzieje.
     
  2. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam. Babeczkę pinkie pie można użyć raz na każdy bonus. Jeśli użyłeś raz babeczki, to wtedy w inwentarzu jest ona wyszarzona. Jeśli działanie bonusów przedłużonych babeczką się skończy lub dołożysz kolejny przetwór lub bonus to babeczka będzie znów gotowa do użycia.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
    wenus-25 likes this.
  3. wenus-25

    wenus-25 Forum Pro

    Nie dziękuję nie mam pytań. Dziękuję bardzo. Pozdrawiam.
     
  4. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Proszę bardzo i temat zamykam.
    Miłego wieczoru.
     
Thread Status:
Not open for further replies.