automat

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by 3ola4, Jan 31, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. 3ola4

    3ola4 Aktywny autor

    jak odebrać nagrode automat doszłam do niej pisze mi ile mam towaru na zielono jest wystarczająca ilość a nie ma przycisku odbierz
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Domyślam się, że nie odblokowałaś jeszcze dostępu (pole z łopatą) do automatu, cytat z poradnika Alicja w Krainie Stoków:

    "Odblokowanie niektórych pól wymaga wcześniejszego zakończenia zadań na innych polach.
    Dotyczy to:
    * pól z Automatami - należy wcześniej odblokować pole z łopatą w takim kolorze, jak szaliki bałwanów blokujących dostęp do automatu np.: do odblokowania pola z tym automatem [​IMG] konieczne jest wcześniejsze odblokowanie pola z tą łopatą: [​IMG]"

    Po najechaniu kursorem podświetli się pole z łopatą, na którym powinno być wykonane zadanie.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
    jakleci.magdalena233 likes this.
  3. 3ola4

    3ola4 Aktywny autor

    mam trzy automaty odblokowane są na szaro i dalej nic kiedy odbiore te jakieś kupony i gdzie
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    3ola4, kliknij w pole z takim automatem, który wg Ciebie jest odblokowany i napisz proszę, jaka informacja wyświetla się na bocznym panelu (po prawej stronie).
     
  5. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    mojtas1, Twoje posty usunęłam. Na forum zabronione są treści: obraźliwe, wulgarne, pornograficzne, homofobiczne, polityczne, religijne lub propagujące przemoc. Kolejna wypowiedź w tym tonie będzie skutkowała punktami karnymi. Z tego co widzę, SMOD_Atena udzieliła Ci odpowiedzi na profilu.
     
  6. 3ola4

    3ola4 Aktywny autor

    pisze odbierz te nagrode mam ścieżke i łopaty i wymagane przedmioty i nic może się przelaguje albo zmienie przeglądarke bo na forum też nie z każdej mogę się zalogować
     
  7. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    3ola4, a ponad napisem "Odbierz tę nagrodę" masz przy przedmiocie eventowym taką kłódkę, jak zaznaczyłam poniżej?

    utomat zablokowany.PNG
     
  8. 3ola4

    3ola4 Aktywny autor

    przelogowanie pomogło dziekuje odblokowało się
    można zamknąć
     
  9. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Uff, skoro już wszystko gra zamykam temat :) Miłego eventowania:)
     
Thread Status:
Not open for further replies.