Agata00755

Discussion in 'Kto jest kim - gracze' started by Agata00755, Feb 2, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. -niki66-

    -niki66- Nadzorca forum

    Może spróbuj. Byłoby zabawnie. xD :p
     
  2. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Nie, podziękuje xD
     
  3. -niki66-

    -niki66- Nadzorca forum

    Wiesz jeszcze ja poproszę film z tego by było wiadomo, że nie kantujesz. :D xD
     
  4. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Filmiku nie będzie, bo nie zamierzam próbować.
     
  5. -niki66-

    -niki66- Nadzorca forum

    No dobra. :D Niech Ci będzie. :p
     
  6. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Paluszek jeszcze może mi się przydać...
     
  7. -niki66-

    -niki66- Nadzorca forum

    No na pewno się przyda do jakiś zadań na laborkach. :D
     
  8. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No i później też...
     
  9. -niki66-

    -niki66- Nadzorca forum

    Jesteś pewna, że aż tak będzie potrzebny? :p
     
  10. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Tak jestem pewna, a co koniecznie chcesz żebym przetestowała?
     
  11. -niki66-

    -niki66- Nadzorca forum

    Nie, tak tylko spytałam. Dla pewności. xD xD
     
  12. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Aha, no to ok :)
     
  13. -niki66-

    -niki66- Nadzorca forum

    No lepiej mieć 100% pewność. :D
     
  14. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Yhy :p
     
  15. -niki66-

    -niki66- Nadzorca forum

    Jem teraz obiadzik. :D Chcesz trochę? :p
     
  16. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    A co dobrego jesz?
     
  17. -niki66-

    -niki66- Nadzorca forum

    Ligawa ( oczywiście jej kawałki pokrojowe na kotleciki :D) w sosie grzybowym z kluseczkami śląskimi. :D
     
  18. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Dobre

    Ja dzisiaj jadłam zupkę jarzynową, a na drugie danie naleśniczki.
     
  19. -niki66-

    -niki66- Nadzorca forum

    A z czym naleśniczki? :D
     
  20. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Do wyboru albo z twarogiem albo z jabuszkami :)