6 urodziny

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by Mr.Rafik, Feb 11, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mr.Rafik

    Mr.Rafik Stały bywalec

  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Nie było żadnego skryptu dopisującego prezent lojalnościowy. Jak czytamy w podanym przez Ciebie OO :

    " Po zalogowaniu się do gry w powyższym terminie ujrzymy okno newsów
    z prośbą o zaakceptowanie drobnego upominku w podziękowaniu za granie w Farmeramę. "

    W związku z powyższym każdym Gracz samodzielnie odbierał prezent w oknie Newsy.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie ?
     
  3. Rastafarian78

    Rastafarian78 Czeladnik forum

    Zrób tak:
    Wejdź do inwentarza, dalej w dekoracje. Potem w polu wyszukiwania wpisz "rok", jeśli masz dopisany item to powinien sam się wtedy pokazać. Jeśli go nie ma, to może już być postawiony przez Ciebie, a po za tym, zawsze możesz napisać do supportu, aby sprawdzili, czy się gdzieś nie zawieruszył.

    :)
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Rastafarian78, dziękuję za pomoc.

    Jednak wpisując w wyszukiwarce inwentarza słowo " rok " to raczej item się nie " pokaże ". O ile został odebrany, to z nazwą " Urodzinowy tort 2009-2015 " , w zależności od roku, w którym zostało zarejestrowane konto w grze.

    Czy Autor tematu ma jeszcze jakieś pytanie ?
     
    Last edited: Feb 11, 2016
  5. Mr.Rafik

    Mr.Rafik Stały bywalec

    w inwentarzu nie mam
    i nie mialem zadnego okienka do zaakceptowania z tym tez
    a w news tej planszy jak sprawdzilem tez nie ma
    w pozostalych zakladkach tez nic nie ma
    wiec pewnie zostaje suport
    mozna zamknac
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dzisiaj już w Newsach nie ma, było przez 2 tygodnie do wczoraj tak jak jest napisane w OO :

    "
    [​IMG]

    Środa 27.01.2016, godz. 14:00

    [​IMG]

    Środa 10.02.2016, godz. 14:00 "

    A skoro w tym terminie nie odebrałeś samodzielnie to nie masz tego itemu, ale jeśli chcesz to oczywiście możesz napisać do PT. Tutaj temat zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.