10 LAT

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by czechu79, Jan 23, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. czechu79

    czechu79 Generał forum

    Bry...
    Czy my farmerzy z 2010 dostaniemy jakąś rekompensatę z tej okazji (odparzone stopy ,grzybica paznokcia od gumowców ,odciski od wideł na rękach stworzonych do miłości,twarz popalona promieniami słońca ,czy też przeziębienia ,grypy i inne wirusowe zapalenia krtani, płuc ,oskrzeli od roboty w zimne dni deszczowe )?8)

    A tak poważnie jest jakiś wątek co byśmy mogli sobie podyskutować o tym naszym 10 leciu?

    No i czemu rekiny są za bananyxD:cry::cry:xDxDxD
     
    Honorat. likes this.
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bry.

    NFZ nie obejmuje nas biednych farmerów 8) A o tych odciskach na widłach czy innych przeziębieniach możemy do woli rozmawiać np. tutaj: Dyskusje.

    Rekiny są za banany bo nie mogą być za poziomki :p

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
    Honorat. likes this.
  3. czechu79

    czechu79 Generał forum

    NFZ to nikogo nie obejmuje 8),
    Nie mam ,przecież wiesz ze to pytanie to ....spam :p

    Ale dzięki za link
    Pozdrawiam
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No nie wiedziałam, następnym razem taki spam wrzucę do kosza bez czytania :p

    Również pozdrawiam i temat zamykam.
     
    czechu79 likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.