wypadajka eventowa

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika plainofwhite, 24 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. plainofwhite

    plainofwhite Młodszy ekspert

    Witam,
    czy jest jakiś problem z wypadajkami? Zebrałam z 10 drzew na polu pełni i ani jednej... Później cały grzybowy las wytrzeszczu i ani jednej... Na podstawie moich poprzednich doświadczeń stwierdzam, że to niemożliwe
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Witaj. To, że z 10 drzew nic nie wypadło dziwne nie jest, mogło się zdarzyć. z kolei wytrzeszcz rośnie tylko 1:30 h, wielu wypadajek z niego nie będzie. Z ciekawości zrobiłam teraz próbę na koncie testowym. Z 10 drzew jabłoni Mrocznej Królowej (12 h) wypadało od 0 do 3 wypadajek, natomiast z 202 małych poletek wytrzeszcza 2-5 wypadajek - wynika z tego, że wynik 0 jest bliski normie...

    Próbuj dłuższych roślin, skracaj je dostępnymi metodami - czyli upiorny bukiet w slocie, uruchomione pnącze Noc pełni księżyca - rząd chmur 2 (o ile je masz), zwykły nawóz (w ostateczności super nawóz) i tych wypadajek będzie więcej. Warto też planować zasiewy - jeśli wiesz, że zajrzysz na farmę za 3 godziny, to siej taką roślinę, która (po skróceniu czasu) będzie rosła te 3 godziny.

    Czy masz jeszcze pytania?
     
  3. plainofwhite

    plainofwhite Młodszy ekspert

    Wcale nie jest bliski normie. Zawsze sadzę to samo i zawsze wypada. Ze 150 pól wytrzeszczu mam zawsze 4-7 wypadajek. Wszystkie wspomagacze mam aktywne, pytałam czy jest jakiś problem a nie jak grać
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    W takim razie odpowiadam, że nie mamy informacji o problemach z wypadajkami eventowymi.

    Czy masz jeszcze pytania?
     
  5. plainofwhite

    plainofwhite Młodszy ekspert

    Dziękuję, zamykaj
     
  6. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Proszę, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.