Windows 10

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Bobinek, 18 lipca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Bobinek

    Bobinek Młodszy ekspert

    29 lipca według zapowiedzi wiele osób przejdzie na Windows 10 i tu moje pytanie czy gra nadal będzie działać ?
     
  2. {Monia}

    {Monia} Fanatyk forum

    Myślę, że to kto jaki ma Windows nie ma żadnego znaczenia, najważniejsza jest wtyczka Adobe flash player. Tą najlepiej aktualizować zawsze do najnowszych wersji jeśli takowa się pojawia. Ja mam Windows 8.1, na drugim komputerze Windows 7 i nie ma żadnej różnicy w działaniu gry.
     
  3. Bobinek

    Bobinek Młodszy ekspert

    Niby się zgadza lecz pamiętam co było po przejściu Androida na wersję KITKAT, zrezygnował właśnie z tej wtyczki więc dlatego pytam bo tak do końca nie wiem co tam programiści nawywijają>
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    {Monia}, dziękuję za pomoc.

    Bigpoint zawsze stara się aby wszyscy Gracze - zarówno używający starszych systemów operacyjnych czy też najnowszych systemów mogli korzystać z gier, więc i z Windowsem 10 też nie powinno być problemów, pod warunkiem że każdy Gracz ze swej strony zadba o wymaganą wtyczkę AFP, odpowiednio zaktualizowaną przeglądarkę, program antywirusowy i od czasu do czasu zastosuje się do wskazówek z tego poradnika : >>> klik<<<.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie ?
     
  5. Bobinek

    Bobinek Młodszy ekspert

    Nie dziękuję
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę i temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.