Wielkie bum

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika dszmyd, 5 marca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. dszmyd

    dszmyd Hrabia forum

    Czy coś żle zrozumiałam ?
    Wczoraj koło 12,00 wystawiłam na farmie na dzikiej łące na full drzewa, które rosną najdłużej . Dzisiaj zebrałam po 14, 00 i otrzymałam w sumie 2 akumulatory. Czy to żart, czy pomyłka, czy ja coś żle zrobiłam ? Mam spore doświadczenie w grze, wysoki poziom,wiele zaliczonych eventów z przeróżną wypadalnością, ale taki przypadek jeszcze mi się nie trafił. Prosze o szybką odpowiedż, żebym w porę się mogła wycofać :):):)
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  3. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Wczoraj o godz. 11:34 dokonano zmian w poradniku >>klik<<. Akumulatory wypadają na Dzikiej łące, ale z zagród/warsztatów, natomiast Drewniane skrzynie w Lesie tropikalnym, ale z drzew.

    Czy masz jeszcze pytania?

    hlnrys, dziękuję za pomoc:)
     
  4. hator

    hator Ekspert forum

    Tak dla ścisłości:
    Wczoraj o godzinie 9:59 zamieszczono na forum poradnik, w którym błędnie napisano gdzie i z czego lecą "wypadajki". Gdy Moderator zorientował się, że poradnik zawiera błędy - poprawiono :)
    Niestety wszystkie osoby, które skorzystały z poradnika z błędem i nie zajrzały do niego po godzinie 11:34, nie miały szans na odpowiednie przygotowanie farmy pod wypadajki.
    Wniosek z tego jest jeden: zaglądać na forum co kilka minut :) Tylko czy wszyscy mamy na to czas?
     
    donafran, olgs3 oraz hlnrys lubią to.
  5. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    hator, przypominam, że nie jest to wątek dyskusyjny. Swoją opinię możesz przedstawić >>tutaj<<. Jeśli masz zastrzeżenia do pracy członków Ekipy, proszę je kierować do Pomocy technicznej. Link znajdziesz pod ramką gry.

    Czy Autorka tematu ma pytania?


    hator, prosiłam aby nie traktować tego wątku jako miejsca do dyskusji. Twój post usunęłam.
     
    Ostatnie edytowanie: 5 marca 2020
  6. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Brak kolejnych pytań, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.