targ

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika malgorzatadyrcz49, 17 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. malgorzatadyrcz49

    malgorzatadyrcz49 Czeladnik forum

    cześć czy wie ktoś może z was dlaczego nie mogę nic zaoferować na targu ?? jestem na poziomie 9 a wcześniej mogłam
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    A posiadasz wystarczającą ilość sianogroszy aby zapłacić 10 % prowizji od wartości towaru, który chcesz wystawić ?
    Zapraszam do zapoznania się z poradnikiem : >>>klik<<<
     
  3. malgorzatadyrcz49

    malgorzatadyrcz49 Czeladnik forum

    tak posiadam , klikam zaoferuj produkt i nic nie wyskakuje
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Być może potrzebne jest czyszczenie i/lub aktualizacja wtyczki Adobe Flash Player.Zapoznaj się proszę i zastosuj do wskazówek z tego poradnika : >>>klik<<<
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    bogusiagg, zapoznaj się proszę z poradnikiem : >>>klik<<<
    Twój post usuwam ponieważ nie wnosi nic do tematu Autorki, a na przyszłość jeśli masz inny problem czy pytanie od zadanego przez Autora tematu, to otwórz proszę nowy temat i w nim zadaj swoje pytanie.
     
  6. Autorka była obecna na forum ale więcej pytań nie zadała więc zamykam :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.