Sygnatura.

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Goldmaster82, 30 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Goldmaster82

    Goldmaster82 Moguł forum

    Wiem, że sygnatura może mieć maksymalnie 500x200 pikseli.
    Mam jednak pytanie czy jest gdzieś podany limit w kB, bo szukałem ale jakoś nie mogę trafić na taką informację.
    Chciałem sobie wrzucić gifa ale nie wiem czy nie za "ciężki" będzie.
     
    -katie1234- lubi to.
  2. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Z tego co pamiętam, nie ma limitu jeśli mówimy o wadze sygnaturki. Wiadomo, że im cięższa, tym dłużej będzie się wczytywać, więc dobrze by było, by jej waga była "rozsądna". Poza tym możesz sprawdzić, jak grafika się wczyta i ile czasu będzie na to potrzebowała.
     
    -katie1234- lubi to.
  3. Goldmaster82

    Goldmaster82 Moguł forum

    Dziękuję za odpowiedź i można temat zamknąć. :)
     
    -katie1234- lubi to.
  4. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Również dziękuję, pozdrawiam i zamykam ;)
     
    -katie1234- lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.