SMOD_Casino

Temat na forum 'Kto jest kim - ekipa' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_Casino, 5 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo dziękuję :) Tobie również życzę wszystkiego najlepszego z okazji imienin, które już za godzinkę Aniu :)

    PS. Miło mi, że zajrzałaś tu :)
     
    krasnoludek10 i diablica3 lubią to.
  2. Krzychu2907

    Krzychu2907 Baron forum

    Ahoj! Co tam jak tam? :D
     
    krasnoludek10 i diablica3 lubią to.
  3. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Ahoj! Najważniejsze, że do przodu :D
     
    krasnoludek10 i diablica3 lubią to.
  4. Krzychu2907

    Krzychu2907 Baron forum

    Ano :D Hahah, jaki szeryf w sygnaturce xD
     
    krasnoludek10 i diablica3 lubią to.
  5. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Jak widać jeszcze w plażowym nastroju jestem :D:p
     
    krasnoludek10 i diablica3 lubią to.
  6. diablica3

    diablica3 Ambasador forum

    Spoznione dziekuje :p Krzysiu wiem ze rzadko tu zagladam :( /zbyt wiele dzieje sie w moim zyciu/ ale nadal jestem Twoja zona :inlove:xD
    Szkoda ze nie w plazowym stroju:D ;):p
     
    krasnoludek10 i SMOD_Casino lubią to.
  7. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Najważniejsze, że nadal od czasu do czasu znajdujesz drogę do swojego męża :inlove::p
    Nie mogłem dobrać odpowiednich kąpielówek do kapelusza ¯\_(ツ)_/¯
    :pxD
     
    krasnoludek10 lubi to.
  8. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Sto lat, Sto lat - to za mało :)
    Zdrowia, Szczęścia i Radości
    Samych Życiowych pyszności,
    a marzenia, nie ważne że ich tyle - niech się spełniają po kolei lub naraz :D
    Nooo bo, teraz to Ci się dopiero zacznie :DxD- nie ma to jak po :p:DxD

    Wszystkiego Najlepszego :D

    [​IMG]
     
    olgs3, SMOD_Casino oraz krasnoludek10 lubią to.
  9. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Dziękuję bardzo Aniu :inlove:
    Podobno życie zaczyna się po... ;)
     
    AnnDżelina i krasnoludek10 lubią to.
  10. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    no podobno,
    ja cały czas na to czekam i wiesz co? to nie tak od razu przychodzi a ja myślałam że już na drugi dzień xD
    całkiem fajnie jest ;)
     
    SMOD_Casino i krasnoludek10 lubią to.
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Czyżbym coś przegapił? To ode mnie specjalna mieszanka:p

    Sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam:music: I jeszcze jeden i jeszcze raz, sto lat niech żyje dam.. A potem znowu i jeszcze jeden, i jeszcze raz:pxD W sumie to dobry patent na nieśmiertelność:D To jedziemy dalej. Cztery razy po dwa razy:music:
     
    Ostatnie edytowanie: 5 października 2019
    AnnDżelina i SMOD_Casino lubią to.
  12. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    Tomek, pogubiłam się w tych obliczeniach, ale to się robi jakoś strasznie dużo toastów ;)

    Krzyś, raz jeszcze najlepszego z okazji tej no, osiemnastki :)
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Za dużo? W taki dzień to wyrażenie nei istnieje i sama o tym dobrze wiesz:pxD
     
  14. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    Nawet toastów oranżadą może być za dużo ;)
    Ale póki co możemy jeszcze co nieco wypić, bezalkoholowego oczywiście ;)
     
    SMOD_Casino lubi to.
  15. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    xDdobre
    dostać można czkawki od bąbelków :p
    jeszcze w dodatku jak się tyle śpiewa co Tomek, w kółko i jeszcze raz xD
     
    krasnoludek10 lubi to.
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ty też dużo śpiewasz:p Zwłaszcza "Parostatek" Krawczyka (Karola) xD
     
  17. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    A tego w życiu nie śpiewałam jeszcze xD

    Wakacje statkiem planujesz już? :p
     
    krasnoludek10 lubi to.
  18. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    hmmm... nie znam tej wersji piosenki, na pewno nie pomyliłeś imienia?
     
    krasnoludek10 lubi to.
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Pomyliłem. Ale to był zabieg celowy:p
     
  20. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Bo to nie ma na co czekać aż samo przyjdzie tylko trzeba samemu brać ile wlezie :D
    Dziękuję :inlove: w końcu jestem pełnoletni ;):p
    Dzięki Tomku :) wyobraziłem sobie jak to śpiewasz xD
     
    krasnoludek10 lubi to.