rząd chmur

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Marianka2011, 16 sierpnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Marianka2011

    Marianka2011 Analityk forum

    dlaczego zabrano mi rząd chmur który już dwa razy zebrałam a dzisiaj nie działa a itemy w pasku?
     
  2. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Marianka2011 - czy miałaś ten rząd wykupiony w sklepiku eventowym?
    Jeżeli nie, to skorzystałaś po prostu z chwilowego błędu, który umożliwiał ustawienie itemów na tym rzędzie pnącza i zbieranie z niego bonusów.
    Dzisiaj został uruchomiony skrypt, który miał za zadanie ten błąd naprawić.
    W związku z powyższym jeżeli chcesz zbierać bonusy z tego rzędu pnącza, to musisz go wykupić w sklepiku eventowym.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. Marianka2011

    Marianka2011 Analityk forum

    No i Wasz błąd skrzywdził napewno wiele graczy bo to przez Was nie będziemy mieli pnącza .To chyba normalne że jeśli pnącze działalo to się kupowało inne rzeczy a teraz nie ma możliwości to osiągnąć .A może celowo tak robicie nabijacie nas w balony. Nieładnie.Będzie bez pnącza ale dlaczego to gracze zawsze są poszkodowani przez Wasze błędy.
     
  4. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    No cóż. Błąd nie jest nasz, jako ekipy Forum, ale właściciela gry.
    Błędy niestety się zdarzają i na pewno nikt ich nie robi celowo. W Poradniku do eventu jest informacja, że pnącze należy wykupić i że nie jest on tani.
    Jeśli już, to pokrzywdzeni są gracze, którzy błędu nie wykorzystali i nie odebrali bonusów, jakie daje ten rząd pnącza.

    Warto również zapoznać się z Regulaminem Gry, ponieważ istnieje tam taki zapis:

    2. Wykorzystywanie bugów, błędy w grze, eksploity
    Niedozwolone jest wykorzystywanie bugów i/lub błędów w oprogramowaniu. Osoby czerpiące korzyści z tego rodzaju błędów muszą liczyć się z usunięciem uzyskanych w nieprawidłowy sposób korzyści z ich konta w grze. W zależności od okoliczności administratorzy gry mogą również podjąć decyzję o czasowym lub trwałym wykluczeniu konta z gry.

    Informacja o wszelkich odkrytych w grze błędach musi zostać niezwłocznie przekazana do administratorów gry (pomoc techniczna), przy czym najlepszą metodą jest napisanie maila do działu pomocy technicznej i przesłanie go przy użyciu formularza kontaktowego dla danej gry. Bugi, błędy i luki w bezpieczeństwie gry (eksploity), które mogą stać się przyczyną powstania korzyści, mogą być zgłaszane do informacji działu pomocy technicznej wyłącznie przy użyciu formularza kontaktowego.
    Będzie to pomocne dla ochrony Twojego konta.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  5. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Brak kolejnych pytań, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.