Problem z logowaniem

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika -milena2015-, 4 listopada 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -milena2015-

    -milena2015- Czeladnik forum

    Mam problem z logowaniem przez f-c
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Witaj:) Spróbuj zalogować się korzystając z tego linku https://www.farmerama.com/

    Daj proszę znać, czy się udało.

    Wątek, który założyłaś przenoszę do działu >>Pytań technicznych<<. Dział, w którym go otwarłaś, dotyczy funkcjonowania forum.
     
  3. -milena2015-

    -milena2015- Czeladnik forum

    Niestety nie udalo sie,probowalam przez rozne strony wszedzie mam informacje ze nie moze poszukac serwera
     
    Ostatnie edytowanie: 4 listopada 2019
  4. rysio

    rysio Półbóstwo forum

    ten problem wystepuje dzis w DE jesli sie ma internet w Telekom Deutschland
    trzeba sie logowac przez inny kraj np majac Kasperskiego jest to mozliwe
     
  5. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    rysio, dzięki za pomoc.

    -milena2015-, z usług którego dostawcy internetu korzystasz?
     
  6. Kesja88

    Kesja88 Mistrz forum

    mój brat w DE nadal nie może się zalogować. Mają internet w Telekom Deutschland, mam pytanie co ma zrobić logowanie przez inne strony też się nie udaje. O co może chodzić ? Nawet nie może poprosić sam o pomoc.
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Kesja88 problem jest znany i z wstępnych ustaleń wynika, że to prawdopodobnie problemy po stronie dostawcy internetu. Najlepiej byłoby gdyby Twój brat tutaj opisał problem i ewentualnie dodał zrzut ekranu z widocznym komunikatem jeśli jakiś się pojawia podczas próby zalogowania. Jeśli nie ma możliwości zalogowania się do gry to może ewentualnie skontaktować się z dostawcą internetu aby sprawdzili poprawność działania połączenia a może ma możliwość chwilowego skorzystania z innego połączenia, jeśli tak to warto spróbować.
     
  8. Kesja88

    Kesja88 Mistrz forum

    Niestety nie ma możliwości skorzystania z innego połączenia, z tego co wiem nie działa mu tylko farma, na forum nie może pisać bo nie może się na nim zalogować.

    https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.ne...=ec70c010bfbaf4b60dbf51ce27d7314b&oe=5E1A431A

    to jest link do zrzutu ekranu

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 5 listopada 2019
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Kesja88 czy odnośnik do forum pod ramką gry również bratu nie działa, nie może przez ten link wejść na forum jako Gracz zalogowany? Czy sprawdzono możliwość zalogowania się do gry na różnych przeglądarkach? Co prawda problem tak jak wyżej napisałam - leży po stronie dostawcy internetu ale zanim zostanie rozwiązany to warto spróbować zalogować się do gry na innej przeglądarce, np. Chrome korzystając z poniższych adresów:

    https://farmerama.bigpoint.com/?action=internalGame
    https://farmerama.bigpoint.com/?aid=0
     
  10. Kesja88

    Kesja88 Mistrz forum

    Niestety nie działa z żadnego linku na żadnej przeglądarce. Wszędzie wyskakuje to samo. Na forum też nie może się zalogować. W każdym razie dziękuje za pomoc i przepraszam za te dwa posty, nie pomyślałam.
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Kesja88 nic się nie stało. A co do problemów z zalogowaniem się u brata to przekażę informacje o dostawcy i ten zrzut ekranu, miejmy nadzieję, że szybko zostanie rozwiązany.

    Czy Autorka wątku nadal ma problem i jeszcze jakieś pytania?
     
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Kesja88 poproś brata aby spróbował zrestartować router i dał znać czy problem z logowaniem ustąpił?
     
  13. -milena2015-

    -milena2015- Czeladnik forum

    Problem zostal juz rozwiazany,dziekuje
     
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Cieszę się, miłej gry w takim razie życzę i temat zamykam.

    Kesja88 gdyby u Twojego brata restart routera nie przyniósł pozytywnych rezultatów to proszę o kontakt z Pomocą techniczną, link znajdzie pod ramką gry.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.