poczta

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika -milena2015-, 11 listopada 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -milena2015-

    -milena2015- Czeladnik forum

    Dlaczego nie moge wyslac wiadomosci do gracza ktory nie jest moim sasiadem?Wpisuje nick a tematu oraz wiadomosci nie moge juz wpisac
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    -milena2015-, odśwież proszę grę i spróbuj ponownie.
    Tą wiadomość piszesz na Poczcie w zakładce "Napisz wiadomość"?
     
  3. -milena2015-

    -milena2015- Czeladnik forum

    Tak wiem gdzie pisze sie wiadomosc,odswiezylam strone i nic ale okazuje sie ze do sasiadow tez nie moge pisac
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Czy przy próbie napisania wiadomości wyświetla Ci się jakiś komunikat?
    Próbowałaś najpierw wpisać temat i treść wiadomości, a później odbiorcę?
     
  5. -milena2015-

    -milena2015- Czeladnik forum

    Dziekuje za pomoc w ten sposob zadzialalo
     
  6. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    :) Skoro zadziałało, zamykam temat.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.